Sveikiname                                       

SPORTINIO TURIZMO JAUNIŲ KOMANDĄ, KURIĄ SUDARĖ:
DEIVIDAS GUDAITIS,
KORNELIJA PETKUTĖ,
VIKTORIJA ARCERYTĖ,
KRISTIJONAS ŽALYS
ĖMUSIUS III-ĄJĄ VIETĄ BALTIJOS ŠALIŲ TURIZMO TECHNIKOS VARŽYBOSE „AKADEMIJA 2017",
kurios vyko 2017 m. vasario 25 d. Akademijos gimnazijoje (Kėdainių rajonas)

 

 
2017 M. LIETUVOS ORIENTAVIMOSI SPORTO SLIDĖMIS ČEMPIONATO VARŽYBŲ SPRINTO IR VIDUTINĖJE TRASOJE,
 KURIOS VYKO 2017 M. VASARIO 18 -19 d.
NUGALĖTOJUS
 
GINTARĘ GAPŠYTĘ  (M-14 grupė)
IEVĄ GAPŠYTĘ    (M-16 grupė) 
EDVINĄ RAČĮ (V-18 grupė)
 ROKĄ VAITKŲ (V-20 grupė)
 
PRIZININKUS
AUSTĖJĄ JATULYTĘ        II vieta   (M-16 grupė)
BRIGITĄ ABUKAITYTĘ III vieta (M-14 grupė)
RUGILĘ ABUKAITYTĘ   III vieta (M-16 grupė)
 EMILIJĄ PAURAITĘ          III vieta (M-18 grupė)
ROKĄ NORVILĮ                       II vieta   (V-18 grupė)
IGNĄ AMBRAZĄ                 II vieta (V-20 grupė)

 


 
ŠIAULIŲ JAUNŲJŲ TURISTŲ CENTRO BENDRUOMENĖS TURIZMO TECHNIKOS VARŽYBŲ „TURISTINĖ ŠEIMA 2017“ ,
ĮVYKUSIŲ 2017-02-12
 NUGALĖTOJUS IR PRIZININKUS  
    
Grupėje  „Mama ir vaikas“
 I vieta -  Airida Vitkutė ir Daiva Uržienė,
 II vieta - Rokas Valatkevičius ir Ingrida Jurienė,
 III vieta - Jurgita Malakauskienė ir Rugilė Malakauskaitė.
Grupėje „Tėtis ir vaikas“
 I vieta Bronius Riauka ir Livija Riaukaitė,
 II vieta - Viktoras Malakauskas ir Gabrielius Malakauskas,
III vieta-Kęstutis Jokšas ir Augustas Mikulskis
Grupėje „Vaikas ir vaikas“
 I vieta -Kornelija Petkutė ir Vilius Kojalis,
II vieta - Edita Balčiūnaitė ir Nojus Širvinskas,
III vieta Alina Jarušaitė ir  Aistė Žebrauskaitė

ORIENTACININKUS,
2017 m. ORIENTAVIMOSI SPORTO SLIDĖMIS ČEMPIONATO VARŽYBŲ ESTAFEČIŲ IR ILGOJE TRASOJE,
ĮVYKUSIO 2017 m. SAUSIO 21 -22 d, TELŠIUOSE

 

NUGALĖTOJUS IR PRIZININKUS
ILGOJE TRASOJE
GINTARĘ GAPŠYTĘ   I VIETA  (M-14 grupėje)
IEVĄ GAPŠYTĘ          I VIETA (M-16 grupėje)
IGNĄ AMBRAZĄ        I VIETA (V-18  grupėje)
ROKĄ VAITKŲ           I VIETA (V-20  grupėje)

 

ESTAFEČIŲ VARŽYBOSE
I VIETA (M-16  grupėje)
KRISTINĄ  ŠIAULYTĘ, IEVĄ GAPŠYTĘ, AUSTĖJĄ JATULYTĘ

 

II VIETA (M-14  grupėje)
GINTARĘ GAPŠYTĘ, BRIGITĄ ABUKAITYTĘ, GYTĘ KULIKAUSKAITĘ

          ŠIAULIŲ JAUNŲJŲ TURISTŲ CENTRO ORIENTACININKŲ KOMANDĄ
            2016 M. LIETUVOS SPORTO  VILČIŲ ŽAIDYNĖSE UŽĖMUSIUS
            III- ĄJĄ VIETĄ
 
           IEVĄ GAPŠYTĘ, KRISTINĄ ŠIAULYTĘ, AUSTĖJĄ JATULYTĘ, EMILIJĄ LEVICKYTĘ RYTĮ LAŽAUNIKĄ, 
                                                  SIMĄ JUKNEVIČIŲ,  ROKĄ NORVILĮ,  KAJŲ JASELIŪNĄ
 
IR SPORTININKŲ TRENERIUS
                           ARTŪRĄ GAPŠĮ,  ROMUALDĄ VERŠINSKĄ,  NERIJŲ VIDŽIŪNĄ,  GENOVAITĘ BELECKAITĘ

 ORIENTACININKUS, LIETUVOS ORIENTAVIMOSI SPORTO KOMANDINIO ČEMPIONATO,
KURIS VYKO  2016 m. RUGSĖJO 24 d. Jurbarko raj.,
      PRIZININKUS

 

II VIETA
                                  M-12 KOMANDA
MASILIŪNAITĖ MARTYNA, KULIKAUSKAITĖ GYTĖ, GAPŠYTĖ GINTARĖ, MAZURAITYTĖ GRETA
                                  M- 14 KOMANDA
JATULYTĖ AUSTĖJA, GAPŠYTĖ IEVA, ŠIAULYTĖ KRISTINA, GLOBYTĖ RUSNĖ
                                   V-18 KOMANDA
VAITKUS ROKAS, JASELIŪNAS IGNAS, RAČYS EDVINAS, JUKNEVIČIUS DONATAS
III VIETA
                                    V-14 KOMANDA
JASELIŪNAS KAJUS, LATOVINAS UGNIUS, GIRKANTAS DONATAS, VIDŽIŪNAS JULIUS
                                     V-16 KOMANDA
LAŽAUNIKAS RYTIS, NORVILIS ROKAS, NAVICKAS NAGLIS
                                   M-18 KOMANDA
PAURAITĖ EMILIJA, VEIKUTYTĖ GERDA, PETUKAITĖ AGNĖ, MARTINKUTĖ RUGILĖ

              ORIENTACININKUS
 LIETUVOS ORIENTAVIMOSI SPORTO ČEMPIONATO VARŽYBŲ ILGOJE TRASOJE IR ESTAFETĖSE ,
                VYKUSIO 2016 M. RUGSĖJO 3- 4 d. VILNIAUS RAJ.
                   NUGALĖTOJUS IR PRIZININKUS

ESTAFEČIŲ VARŽYBOSE
                                   I VIETAM-14 GRUPĖJE
IEVA GAPŠYTĖ
KRISTINA ŠIAULYTĖ
AUSTĖJA JATULYTĖ
                                  II VIETA V-18 GRUPĖJE
IGNAS JASELIŪNAS
ROKAS VAITKUS
EDVINAS RAČYS
                               VARŽYBOS ILGOJE TRASOJE
I VIETA M-12 GRUPĖJE                                MARTYNA MASILIŪNAITĖ
II VIETA V-18 GRUPĖJE                                ROKAS VAITKUS
III VIETA V-14 GRUPĖJE                               KAJUS JASELIŪNAS

        LIETUVOS ORIENTAVIMOSI SPORTO SPRINTO IR MIŠRIŲ ESTAFEČIŲ ČEMPIONATO,
KURIS VYKO 2016 m. gegužės 7-8 d. ŠIAULIUOSE
 
            NUGALĖTOJUS
IEVĄ GAPŠYTĘ, KAROLINĄ ŠPUKAITĘ, VAITKŲ ROKĄ
 
            PRIZININKUS
KAJŲ JASELIŪNĄ, GINTARĘ GAPŠYTĘ, EDVINĄ RAČĮ

 

    ESTAFEČIŲ VARŽYBŲ NUGALĖTOJUS IR PRIZININKUS

 

MV-12 GRUPĖJE
GINTARĘ GAPŠYTĘ, MARTYNĄ MASILIŪNAITĘ,  ARNĄ KUICĄ, JONĄ VEIKUTĮ,
MV-14 GRUPĖJE
IEVĄ GAPŠYTĘ, KRISTINĄ ŠIAULYTĘ, KAJŲ JASELIŪNĄ, DOVYDĄ VALIULĮ,
MV-16 GRUPĖJE II VIETĄ UŽĖMUSIUS
EMILIJĄ LEVICKYTĘ, JULIJĄ KAZANAVIČIŪTĘ, ROKĄ NORVILĮ, SIMONĄ JUKNEVIČIŲ

ŠALIES MOKINIŲ TURIZMO TECHNIKOS VARŽYBŲ UŽDAROSE PATALPOSE „ŠIAULIAI –2016“ vykusių 2016-04-10
                                                                                     NUGALĖTOJUS IR PRIZININKUS
Kalnų turizmo jaunių amžiaus grupėje:
I vieta Agnė Stuopelytė, Rokas Navickas, Aivaras Sendžikas, Kristijonas Žalys (mokyt. R. Šidlauskas)
 
Kalnų turizmo jaunučių amžiaus grupėje:
II vieta Gabrielė Petraitytė, Danielius Arceris, Viktorija Arcerytė, Semas Jukšta (mokyt.. J. Stuopelienė)
 
Pėsčiųjų turizmo jaunučių grupėje:
III vieta Ugnė Šidlauskaitė, Lina Abromaitytė, Ieva Vadeikytė, Marius Stuopelis (mokyt. D. Šidlauskė)
 
Pėsčiųjų turizmo vaikų grupėje:
I vieta Rusnė Čiuprinskaitė, Semas Jukšta, Austėja Jukštaitė , Agnė Glemžaitė (mokyt. J. Stuopelienė)
 

 
Sportinio turizmo grupių mokinius tarptautinių turizmo technikos varžybų uždarose patalpose
„Akademija -2016“, kurios vyko 2016-02-13 Akademijos gimnazijos sporto salėje (Kėdainių raj.)
    NUGALĖTOJUS IR PRIZININKUS

 

I VIETA jaunių komanda
Greta Koroliovaitė,   Marija Agnė Kalasauskaitė,  Aistė Špaltauskaitė,   Deividas Gudaitis

 

Asmeninėse varžybose
                                           I VIETA
                                               Marija Agnė Kalasauskaitė - jaunių grupė
                                               Semas Jukšta – vaikų grupė
                                          II VIETA
                                               Deividas Gudaitis - jaunių grupė
                                               Austėja Jukštaitė - vaikų grupė
                                                   III VIETA
                                               Danielius Arceris - jaunučių grupė
 
Varžybų nugalėtojus ir prizininkus parengė Šiaulių jaunųjų turistų centro mokytojai Saulius Kelmelis, Jurgita Stuopelienė.

                                          ORIENTACININKUS,
                                                          ŠIAULIŲ JAUNŲJŲ TURISTŲ CENTRO KOMANDA
 
                         IGNAS AMBRAZAS, IGNAS JASELIŪNAS, EDVINAS RAČYS, IGNAS LABANOVAS,
                       GERDA VEIKUTYTĖ, EMILIJA PAURAITĖ, RUGILĖ MARTINKUTĖ, AGNĖ PETUKAITĖ
                                                                    UŽĖ TREČIĄJĄ VIETĄ

           2015 M. LIETUVOS SPORTO VILČIŲ ŽAIDYNĖSE IR ŠIAULIŲ MIESTUI KOMPLEKSINĖJE ĮSKAITOJE 
                                                                     PADĖJO IŠKOVOTI PIRMĄJĄ VIETĄ

                        Šiaulių jaunųjų turistų centro sportinio turizmo grupių komandas,
   2015 M. LIETUVOS MOKINIŲ TURIZMO TECHNIKOS VARŽYBŲ ČEMPIONATO PRIZININKUS
                                            Kalnų kelionių turizmo JAUNIŲ grupė           III VIETA
Agnė Stuopelytė, Aivaras Sendžikas, Kristijonas Žalys, Rokas Navickas, Bernardas Jauga, Arnas Kvedaravičius
Mokytojas Rolandas Šidlauskas
                                           Pėsčiųjų turizmo JAUNUČIŲ grupė                 III VIETA
Danielius Arceris, Gabrielė Petraitytė, Gabrielė Viliutė, Viktorija Arcerytė
Mokytoja Jurgita Stuopelienė
                                          Pėsčiųjų turizmo VAIKŲ grupė                          II VIETA
Ugnė Šidlauskaitė, Semas Jukšta, Austėja Jukštaitė, Marius Stuopelis, Eva Gabalaitė
Mokytoja Jurgita Stuopelienė
 

                                                                                              KRAŠTOTYRININKUS
                                                  NACIONALINĖS MOKINIŲ IR JAUNIMO KRAŠTOTYROS EKSPEDICIJOS
                                                                                                        LAUREATUS
AKVILĘ JASAITYTĘ,  VIKTORIJĄ BOGDANOVĄ,  RUGILĘ JOKUBAITYTĘ, ARMIDĄ URNIAŽŪ,
EIMANTĄ GEDMINĄ,  AIDĄ ŠIMKAITĮ, ALDĄ ŠIMKAITĮ,  GRETĄ NAVICKAITĘ, IGNETĄ KLIMAVIČIŪTĘ,
GABRIELĘ PETKUTĘ
JŲ PARENGTI DARBAI BUVO APDOVANOTI IR EKSPONUOJAMI RESPUBLIKINĖJE PARODOJE
2015 M. SPALIO 21 D. VILNIUJE

                                                                                             IEVĄ GAPŠYTĘ
                                                                                        AUSTĖJĄ JATULYTĘ
                                                                                        KRISTINĄ ŠIAULYTĘ
               ŠIAULIŲ JAUNŲJŲ TURISTŲ CENTRO ORIENTACININKIŲ KOMANDĄ ĖMUSIĄ ANTRĄJĄ VIETĄ
   LIETUVOS ORIENTAVIMOSI SPORTO ČEMPIONATO,  KURIS VYKO 2015 M. GEGUŽĖS 23-24 D. DRUSKININKUOSE,
                                                                                       ESTAFEČIŲ VARŽYBOSE

 
ŠIAULIŲ JAUNŲJŲ TURISTŲ CENTRO KOMANDĄ, KURIĄ SUDARĖ TURIZMO, KRAŠTOTYROS, ORIENTAVIMOSI SPORTO GRUPIŲ MOKINIAI IR MOKYTOJAI, RESPUBLIKINIO XXVIII PĖSČIŲJŲ  MARATONO „KIEK NORIU, TIEK EINU”
įvykusio 2015 m. balandžio 25-26 d. Žarėnų apylinkėse (Telšių r.)
                                                                                             NUGALĖTOJUS
NUKELIAVUSIUS 1313 KILOMETŲ
MILDĄ SAKALAUSKAITĘ - III VIETĄ MERGAIČIŲ GRUPĖJE
GRAŽINĄ MICKUVIENĘ – III VIETĄ SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖJE
                                         DAUGIAUSIAI KILOMETRŲ ĮVEIKUSIUS ŠIAULIŲ JTC KOMANDOS DALYVIUS:
LAURYNĄ JUŠKEVIČIŲ, AIRIDĄ ŠIAULĮ, BENĄ ABROMAVIČIŲ ĮVEIKUSIUS PO 70 KM
RYTĮ LAŽAUNIKĄ – 64 KM
RINGAILĘ RAJECKAITĘ – 61 KM
EVELINĄ TUČKUTĘ- 45 KM
AGNĘ STUOPELYTĘ – 39 KM
SEVERINĄ DAUDORAVIČIŪTĘ, SAMANTĄ SKUDRAITĘ, EDITĄ BALČIŪNAITĘ, ARIJŲ KERĄ, SEMĄ JUKŠTĄ ĮVEIKUSIUS
PO 38 KM
AČIŪ MOKYTOJAMS
GRAŽI NAI PLUNGIENEI, GRAŽINAI MICKUVIENEI, ADOLFINAI VITKAUSKAITEI, JURGITAI STUOPELIENEI, STANISLAVAI STAŠKUVIENEI
 

 
ORIENTACININKUS, 2015 m. LIETUVOS ORIENTAVIMOSI SPORTO SLIDĖMIS ČEMPIONATO VARŽYBŲ
VIDUTINĖJĖ TRASOJE IR ESTAFETĖJE, VYKUSIO 2015 m.vasario 28 d.- kovo 1 d. MADUONOJE (LATVIJA)
                                                            NUGALĖTOJUS IR PRIZININKUS
IGNAS AMBRAZAS                I VIETA
IEVA GAPŠYTĖ                        II VIETA
KAJUS JASELIŪNAS             II VIETA
I VIETA                               JAUNIŲ KOMANDA
                              ROKAS VAITKUS, IGNAS AMBRAZAS, IGNAS JASELIŪNAS
II VIETA                        MERGAIČIŲ KOMANDA
                                IEVA GAPŠYTĖ, AUSTĖJA JATULYTĖ, KRISTINA ŠIAULYTĖ
II VIETA                         JAUNUČIŲ KOMANDA
                                EDVINAS RAČYS, ROKAS NORVILIS, KAJUS JASELIŪNAS
III VIETA                        JAUNIŲ MERGINŲ KOMANDA
                        KAROLINA ŠPUKAITĖ, KOTRYNA GEČAITĖ, EMILIJA LEVICKYTĖ

ORIENTACININKUS, LIETUVOS ORIENTAVIMOSI SPORTO SLIDĖMIS ČEMPIONATO  VARŽYBŲ SPRINTO IR ILGOJE TRASOJE,       kuris vyko 2015 m. vasario 21-22 d., Vilniaus r.  NUGALĖTOJUS IR PRIZININKUS

IEVĄ GAPŠYTĘ ( III ir I vietos)
IGNĄ AMBRAZĄ ( I ir I vietos)
ROKĄ VAITKŲ (I vieta)
GYTĮ GEDMINĄ (III VIETA)

TARPTAUTINIŲ TURIZMO TECHNIKOS VARŽYBŲ “AKADEMIJA 2015”, VYKUSIŲ 2015 m. VASARIO 14-15 d. AKADEMIJOJE (Kėdainių r.)

PRIZININKUS
II vieta  Jaunių komanda
Marija Kalasauskaitė, Greta Koroliovaitė, Deividas Gudaitis, Rokas Navickas
III vieta Jaunučių komanda
Viktorija Arcerytė, Danielius Arceris, Gabrielė Viliutė, Ema Gabalaitė
II vieta Vaikų komanda
Ugnė Šidlauskaitė, Semas Jukšta, Marius Stuopelis, Austėja Jukštaitė

 

Asmeninėse varžybose: Uugnę Šidlauskaitę, Mariją Kalasauskaitę, Deividą Gudaitį.

ORIENTACININKUS  2014 m. LIETUVOS ORIENTAVIMOSI SPORTO  ČEMPIONATO   VARŽYBŲ SPRINTO IR ILGOJE     TRASOJE   ( ĮVYKUSIO 2014 m. RUGSĖJO 6-7 D.)

PRIZININKUS SPRINTO TRASOJE
                 KRISTINĄ ŠIAULYTĘ - II VIETA (M-12 gr.)
                 KAJŲ JASELIŪNĄ – II VIETA (V-12 gr.)
                 KAROLINĄ ŠPUKAITĘ – III VIETA (M-18 gr.)
                 KEVINĄ OLIŠAUSKĮ – III VIETA (V-18 gr.)
ILGOJE TRASOJE
                ROKĄ VAITKŲ – III VIETA (V-16 gr.)
                KEVINĄ OLIŠAUSKĮ – III VIETA (V-18 gr.)

Orientacininkus, 2014 m. Lietuvos orientavimosi sporto čempionato varžybų vidutinėje trasoje ir estafetėse,
                                                              kuris įvyko 2014 m. gegužės 24-25 d. Vilniaus raj.
NUGALĖTOJUS IR PRIZININKUS
Vidutinė trasa
                IEVA GAPŠYTĖ – II VIETA (M-12 GR.)
Estafečių varžybos
                IEVA GAPŠYTĖ, AUSTĖJA JATULYTĖ, KRISTINA ŠIAULYTĖ -
I VIETA (M-12 GR.)
KAJUS JASELIŪNAS, DONATAS GIRKANTAS, UGNIUS LATOVINAS
– II VIETA (V-12 GR.)
GINTARĖ GVAZDIKAITĖ, KAROLINA ŠPUKAITĖ, KOTRYNA GEČAITĖ
– II VIETA (M-18 GR.)
IGNAS JASELIŪNAS, ROKAS VAITKUS, IGNAS AMBRAZAS –
III VIETA (V-16 GR.)

 


 
Šalies mokinių turizmo varžybų “Pažinkime Lietuvą”,  įvykusių 2014 m. birželio 13-15 d. Kėdainių raj.
PRIZININKUS
JAUNIŲ KOMANDĄ, užėmusią II vietą
   Siandą Miežytę
   Gretą Koroliovaitę
   Mariją Kalasauskaitę
   Deividą Gudaitį

KRAŠTOTYRININKUS,
KONKURSO
   “LIETUVOS KOVŲ UŽ LAISVĘ IR NETEKČIŲ ISTORIJA”,
kurį 2014 m. organizavo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras,  diplomantus

 

GRETĄ NAVICKAITĘ,
AIDĄ ŠIMKAITĮ,
EIMANTĄ GEDMINĄ
 
IR JŲ MOKYTOJĄ   STANISLAVĄ STAŠKUVIENĘ

ŠALIES MOKINIŲ TURIZMO TECHNIKOS VARŽYBŲ „ŠIAULIAI - 2014“, įvykusių 2014 m. kovo 8-9 d.
                                                                                         NUGALĖTOJUS
 
Vaikų pėsčiųjų grupėje laimėjusius I – ąją vietą:
ORESTĄ AUKŠČIONĮ, SEMĄ JUKŠTĄ, UGNĘ ŠIDLAUSKAITĘ, EMILIJĄ BANEVIČIŪTĘ
Vaikų pėsčiųjų grupėje laimėjusius II – ąją vietą:
MARIŲ STUOPELĮ, DANIELIŲ ARCERĮ, GABRIELĘ VILIŪTĘ, EVĄ GABALAITĘ
Jaunučių pėsčiųjų grupėje laimėjusius I – ąją vietą:
TOMĄ MAČIULĮ, VIKTORIJĄ ARCERYTĘ, GABRIELĘ VILIŪTĘ, MATĄ GABALĄ
Jaunučių pėsčiųjų grupėje laimėjusius II – ąją vietą:
INGĄ TERESEVIČIŪTĘ, GABRIELĘ PETRAITYTĘ, KORNELIJĄ BEKERYTĘ, DEIMANTĘ GEDVILAITĘ
Jaunučių pėsčiųjų grupėje laimėjusius III – ąją vietą:
ROLANDĄ SKUDRĄ, EDITĄ BALČIŪNAITĘ, AISTĘ BUNGAITĘ, SAMANTĄ SKUDRAITĘ
Vaikų pėsčiųjų dvejetų grupėje laimėjusius
I vietą   DANIELIŲ ARCERĮ IR MARIŲ STUOPELĮ
II vietą   KAMILĘ JUOZAPAVIČIŪTĘ IR KORNELIJĄ BEKERYTĘ
III vietą   UGNĘ ŠIDLAUSKAITĘ IR DOMANTĘ BURINSKAITĘ
Jaunučių pėsčiųjų dvejetų grupėje laimėjusius
I vietą   AISTĘ BUNGAITĘ IR EDITĄ BALČIŪNAITĘ
II vietą    MINDAUGĄ GUDAITĮ IR DEIMANTĘ GEDVILAITĘ
III vietą    MATĄ GABALĄ IR TOMĄ MAČIULĮ
Kalnų jaunučių dvejetų grupėje laimėjusius
II vietą    BERNARDĄ JAUGĄ IR KRISTIJONĄ ŽALĮ
Vaikų pėsčiųjų dvejetų grupėje laimėjusius
I vietą   MARIJĄ KALASAUSKAITĘ IR DEIVIDĄ GUDAITĮ
II vietąA   GNĘ STUOPELYTĘ IR MARIŲ ORLAUSKĄ
III vietą    ROKĄ NAVICKĄ IR AURELIJĄ MAČIULYTĘ
 
IR MOKINIŲ KOMANDAS PARENGUSIUS MOKYTOJUS:
SAULIŲ KELMELĮ, GABRIELIŲ STUOPELĮ, ROLANDĄ ŠIDLAUSKĄ, JURGITĄ STUOPELIENĘ, GRAŽINĄ MICKUVIENĘ,
DIANĄ KAZLAUSKIENĘ.

ORIENTACININKUS, 2013 M. LIETUVOS  ORIENTAVIMOSI SPORTO ČEMPIONATO VARŽYBŲ
SPRINTO IR ILGOJE TRASOJE , ĮVYKUSIŲ RUGSĖJO 7-8 D. MARIJAMPOLĖJE IR LAZDIJŲ r.
                                                            NUGALĖTOJUS IR PRIZININKUS

 

ROKĄ VAITKŲ – I VIETA                 SPRINTO IR ILGOJE TRASOJE V-16 GR.
IGNĄ AMBRAZĄ – I VIETA            ILGOJE, II- VIETA SPRINTO TRASOJE V-14 GR.
PAULIŲ VIDŽIŪNĄ – II VIETA      ILGOJE TRASOJE V-18.GR.

ORIENTACININKUS, 2013 M. LIETUVOS ORIENTAVIMOSI SPORTO VARŽYBŲ VIDUTINĖJE IR ESTAFEČIŲ
                                                                          TRASOSE, ĮVYKUSIŲ BIRŽELIO 8-9 d.,
                                                                                                  PRIZININKUS
IGNĄ GABŠĮ III VIETA V-18 GRUPĖJE
 
ESTAFEČIŲ VARŽYBOSE
                                                                       II VIETĄ UŽĖMUSIĄ MERGAIČIŲ KOMANDĄ
KRISTINĄ ŠIAULYTĘ, AUTĖJĄ JATULYTĘ, IEVĄ GAPŠYTĘ
 
                                                                           JAUNIŲ KOMANDAS UŽĖMUIAS III VIETĄ
MIGLĘ VAINIKAUSKAITĘ,, KAROLINA JOCIUTĘ, KAROLINĄ MILINAVIČIŪTĘ
 
GYTĮ GEDMINĄ, IGNĄ GABŠĮ, PAULIŲ VIDŽIŪNĄ
 

       ŠIAULIŲ JAUNŲJŲ TURISTŲ CENTRO KOMANDĄ (34 DALYVIAI) ŠALIES XXVI TURISTINIAME MARATONE
            “KIEK NORIU, TIEK EINU”,  2013 M. BALANDŽIO 27-28 D.VARNIŲ REGIONINIAME PARKE UŽĖMUSIĄ
                                                                                                    I VIETĄ
MILDĄ SAKALAUSKAITĘ ,    IŠKOVOJUSIĄ III VIETĄ  NUKELIAVUS 69 KM
ROBERTĄ NORKŲ IR ROLANDĄ KUDRĄ, NUKELIAVUSIUS 52 KM
BERNARDĄ JAUGĄ IR ROKĄ NAVICKĄ , NUKELIAVUSIUS 51 KM
EDITĄ BALČIŪNAITĘ IR RYTĮ LAŽAUNIKĄ, NUKELIAVUSIUS 45 KM
LUKĄ PUDŽEMĮ IR EVELINĄ TUČKUTĘ, NUKELIAVUSIUS 43 KM
 
Mokytojas Gražiną Plungienę, Gražiną Mickuvienę, Dianą Kazlauskienę, Adolfiną Vitkauskaitę,
Jūratę Petkuvienę, Stanislavą Staškuvienę

 


                                                                           SPORTINIO TURIZMO KOMANDAS,
                                      ŠALIES KALNŲ KELIONIŲ TURIZMO TECHNIKOS VARŽYBŲ “MOISENKOS TAURĖ”,
                                                                  KURIOS VYKO 2013-04-13 GIRULIUOSE,
                                                                             NUGALĖTOJUS IR PRIZININKUS
Pirmoji vieta (Jaunučiai)
DEIVIDAS GUDAITIS, GRETA KOROLIOVAITĖ, MARIJA KALASAUSKAITĖ, ARMANTĖ SAJENKOVAITĖ
Pirmoji vieta (Jauniai)
GYTIS GRIKŠTAS, KRISTINA ŠVELNYTĖ, SIANDA MIEŽYTĖ, VIKTORIJA RAČKAUSKAITĖ
Trecioji vieta (Jaunucia)i
AGNĖ STUOPELYTĖ, ROKAS NAVICKAS, BERNARDAS JAUGA, LAURYNAS KIŽAS

 


PĖSČIŲJŲ TURIZMO GRUPIŲ MOKINIUS  PIRMĄ KARTĄ DALYVAVUSIUS LIETUVOS ATMINIMO ŽYGYJE
                                                                         “KĘSTUTĖNAI” 2013-04-13 ŠIALĖS RAJ.
                                             Maršrutu Bijotai-Girdiškė-Upyna-Vytogala-Bijotai įveikus 33 km. atstumą.

 

RINGALĘ RAJECKAITĘ, AIRIDĄ ŠIAULĮ, ROLANDĄ SKUDRĄ, EDITĄ BALČIŪNAITĘ
LAURĄ LIDEIKYTĘ, EDITĄ MICKŪNAITĘ, MILDĄ SAKALAUSKAITĘ, LUKĄ PUDŽEMĮ
INGĄ POCIŪTĘ, EVELINĄ KLIMAITĘ, KORNELIJĄ ŠMATAITĘ, RUGILĘ GUNTYTĘ
IR MOKYTOJAS
 
JŪRATĘ PETKUVIENĘ, GRAŽINĄ PLUNGIENĘ,
GRAŽINĄ MICKUVIENĘ, ADOLFINĄ VITKAUSKAITĘ

 


ORIENTACININKUS, 2013 M. LIETUVOS ORIENTAVIMOSI SPORTO ČEMPIONATO VARŽYBŲ VIDUTINĖJE
                  IR ESTAFEČIŲ TRASOJE,  KURIOS VYKO 2013 m. kovo 9-10 d. MADUONOJE (LATVIJA)
                                                                           NUGALĖTOJUS IR PRIZININKUS
Vidutinėje trasoje
      ROKĄ VAITKŲ – I VIETA , (jaunučių gr.)
      IGANĄ AMBRAZĄ – I VIETA, (vaikų gr.)
      MIGLĘ VAINIKAUSKAITĘ – II VIETA (jaunių gr.)
      KOTRYNĄ GEČAITĘ – II VIETA (jaunučių gr.)
Estafečių varžybose
I VIETA
      JAUNUČIŲ KOMANDA,
            KOTRYNĄ GEČAITĘ,  AGNĘ PETUKAITĘ,  KAROLINĄ ŠPUKAITĘ
I VIETA
      JAUNIŲ KOMANDA
            GYTĮ GEDMINĄ, KEVINĄ OLIŠAUSKĮ, PAULIŲ VIDŽIŪNĄ
III VIETA
      JAUNUČIŲ KOMANDA
            IGNĄ JASELIŪNĄ, IGNĄ AMBRAZĄ, ROKĄ VAITKŲ

2013 M. LIETUVOS ORIENTAVIMOSI SPORTO SLIDĖMIS ČEMPIONATO VARŽYBŲ SPRINTO IR ILGOJE TRASOJE,
                                                           ĮVYKUSIŲ  2013 m. VASARIO 23-24 d. VILNIAUS R.
 
                                                                                               NUGALĖTOJUS
Roką Vaitkų ir Igną Ambrazą

            ŠIAULIŲ JAUNŲJŲ TURISTŲ CENTRO ORIENTACININKUS, SĖKMINAGAI DALYVAVUSIUS
                                           ATVIRAME ŠIAULIŲ MIESTO SLIDINĖJIMO ČEMPIONATE
                                                                         2013 m. vasario 10 d. Bubiuose
                                                                                      IR IŠKOVOJUSIUS
I VIETĄ
                 ROKĄ VAITKŲ
                 OSVALDĄ ŠIURNĄ
III VIETĄ
                 RITĄ BAŠKYTĘ
                 KAROLINĄ ŠPUKAITĘ
                 PAULIŲ VIDŽIŪNĄ
 

  • ŠIAULIŲ JAUNŲJŲ TURISTŲ CENTRO SPORTINIO TURIZMO KOMANDAS BALTIJOS ŠALIŲ MOKINIŲ
       TURIZMO       TECHNIKOS VARŽYBŲ, KURIOS VYKO 2013 m. vasario 9-10 d. Akademijoje (Kėdainių r.),
                                                                             NUGALĖTOJUS IR PRIZININKUS
     
    JAUNUČIŲ KOMANDĄ KALNŲ KELIONIŲ TURIZMO GRUPĖJE UŽĖMUSIĄ    I VIETĄ
                                           Deivydą Gudaitį, Armantę Sajankovaitę, Mariją Agnę Kalasauskaitę,   Gretą Koroliovaitę
     
    JAUNUČIŲ II KOMANDĄ KALNŲ KELIONIŲ TURIZMO GRUPĖJE UŽĖMUSIĄ    III VIETĄ
                                           Agnę Stuopelytę,Aivarą Sendžiką,  Lauryną Kižą, Bernardą Jaugą
     
    JAUNIŲ KOMANDĄ KALNŲ KELIONIŲ TURIZMO GRUPĖJE UŽĖMUSIĄ III VIETĄ
                                          Siandą Miežytę, Viktoriją Račkauskaitę,  Gytį Grikštą, Samantą Bagučianskaitę
     
    VAIKŲ KOMANDĄ PĖSČIŲJŲ TURIZMO GRUPĖJE UŽĖMUSIĄ III VIETĄ
                                          Kamilę Juozapavičiūtę, Ingą Teresevičiūtę, Mildą Staponkutę, Deinarą Damanskį

                                           ŠIAULIŲ JAUNŲJŲ TURISTŲ CENTRO SPORTINIO TURIZMO KOMANDĄ
     
    GRETĄ KOROLIOVAITĘ
    MARIJĄ AGNĘ KALASAUSKAITĘ
    SIANDĄ MIEŽYTĘ
    ARMANTĘ SAJANKOVAITĘ  IR  MOKYTOJĄ SAULIŲ KELMELĮ

     

    ŠALIES MOKINIŲ TURIZMO TECHNIKOS VARŽYBOSE “JONIŠKĖLIS 2012”
    2012 m. lapkričio 24-25 d.
    JAUNUČIŲ AMŽIAUS GRUPĖJE LAIMĖJUSIUS
     
    PIRMĄJĄ VIETĄ

      ŠIAULIŲ JAUNŲJŲ TURISTŲ CENTRO ORIENTACININKUS, TURISTUS IŠKOVOJUSIUS  II-ĄJĄ KOMANDINĘ VIETĄ
                                         TARPTAUTINĖSE SKIRTINGŲ SPORTO ŠAKŲ VARŽYBOSE “S-Sporto taurė 2012”,
    IGNĄ AMBRAZĄ,
    KAROLINĄ ŠPUKAITĘ,
    IEVĄ GAPŠYTĘ,
    ROKĄ NORVILĮ,
    ROBERTĄ NORKŲ
    IGNĄ GABŠĮ,
    GYTĮ GEDMINĄ,
     
                                                      TAPUSIAIS VARŽYBŲ NUGALĖTOJAIS IR PRIZININKAIS.

                                                     ŠIAULIŲ JAUNŲJŲ TURISTŲ CENTRO KRAŠTOTYRININKUS,
     
    ERIKĄ MICKŪNAITĘ IR LAURĄ LIDEIKYTĘ   (mokyt. J.Petkuvienė)
    ALDĄ ŠIMKAITĮ IR AISTĘ BARTOŠEVIČIŪTĘ (mokyt. J.Staškuvienė)
    KAROLINĄ JONAITYTĘ,  JULIJĄ GINOTYTĘ, GUODĄ PUDŽIUVĖLYTĘ (mokyt. M. Gedminienė)
     
    PARENGUSIUS PRANEŠIMUS MIESTO MOKINIŲ KONFERENCIJOSE “Aš noriu būti matomas” ir „Mokykla be pykčio 9 – saugus vaikas nesaugiame pasaulyje“ 2012 m. lapkričio mėn.
    IR SĖKMINGAI PRISTAČIUSIUS ŠIAULIŲ JAUNŲJŲ TURISTŲ CENTRO MOKINIŲ VEIKLĄ .

     


               ŠIAULIŲ JAUNŲJŲ TURISTŲ CENTRO ORIENTACININKUS, LIETUVOS MOKINIŲ KOMANDINIŲ PIRMENYBIŲ
                                                  (LIETUVOS KARIUOMENĖS SPORTO KLUBO TAURĖS VARŽYBŲ)
                                                                   VYKUSIŲ 2012 M. RUGSĖJO 29 D. PRIZININKUS
            JAUNIŲ KOMANDĄ
                                      GABRIELĘ NEMEIKŠTYTĘ
                                      DANUTĘ ŽALYTĘ
                                      MIGLĘ VAINIKAUSKAITĘ,
                                                                                      UŽĖMUSIĄ ANTRĄJĄ VIETĄ
           ASMENINĖJE ĮSKAITOJE UŽĖMUSIUS:
           II VIETĄ
                             ROKĄ NORVILĮ                           V-12 GRUPĖJE
          III VIETĄ
                             ROKĄ VAITKŲ                             V-14 GRUPĖJE,
                             GABRIELĘ NEMEIKŠTYTĘ        M-18 GRUPĖJE


     
               KRAŠTOTYROS BŪRELIO “PAŽINK KELIAUDAMAS” MOKINIUS IR MOKYTOJĄ, SĖKMINGAI ĮVEIKUSIUS  
                                              RESPUBLIKINIO NAKTINIO ŽYGIO “ PERGALIŲ IR KOVŲ KELIAIS”,
                                                                        ĮVYKUSIO 2012 M. RUGSĖJO 29-30 D., TRASAS
                          GINTARĄ PETKŲ,
                                                                                   ĮVEIKUSĮ 50 KM
                          IEVĄ LENTINAITĘ,
                                                   ĮVEIKUSIĄ 25 KM
                          JŪRATĘ PETKUVIENĘ, MOKYTOJĄ,
                                                   ĮVEIKUSIĄ 50 KM

    ORIENTACININKUS
    SĖKMINGAI DALYVAVUSIUS LIETUVOS ORIENTAVIMOSI SPORTO ČEMPIONATO VARŽYBOSE SPPRINTO IR ILGOJE TRASOJE 2012 m. rugpjūčio 25-26 d. KLAIPĖDOJE IR TELŠIŲ RAJONE.
    ČEMPIONATO NUGALĖTOJĄ
                                                                ROKĄ VAITKŲ
                                                                PAULIŲ VIDŽIŪNĄ       – II VIETA (Ilga trasa)
                                                                KEVINĄ OLIŠAUSKĮ   – III VIETA (sprinto trasa)

     


    Šalies mokinių turizmo varžybų “Pažinkime Lietuvą”,  įvykusių 2012 m. birželio 16-17 d. Panevėžio raj.
                                                                            NUGALĖTOJUS
                                JAUNUČIŲ KOMANDĄ
    Siandą Miežytę
    Armantę Sajankovaitę
    Mariją Kalasauskaitę
    Deividą Gudaitį
    ir trenerį Saulių Kelmelį

     
                                                     ŠIAULIŲ JAUNŲJŲ TURISTŲ CENTRO ORIENTACININKUS
       GABRIELĘ NEMEIKŠTYTĘ
       KEVINĄ OLIŠAUSKĮ
       ROKĄ VAITKŲ
       PAULIŲ VIDŽIŪNĄ
       VESTĄ AMBRAZAITĘ
       patekusius į 2012 m. Lietuvos rinktinę ir sėkmingai atstovavusius šalį  Baltijos šalių čempionate, kuris įvyko
                                                                 2012 m. gegužės 25-27 d. Siguldoje (Latvija)
                                                                         ČEMPIONATO PRIZININKAIS TAPO
    ROKAS VAITKUS – II VIETA
    VESTA AMBRAZAITĖ – III VIETA
    KEVINAS OLIŠAUSKIS – III VIETA

     


  • Šiaulių jaunųjų turistų centro kraštotyros grupių mokinius, sėkmingai dalyvavusius 2010 - 2012 m. Nacionalinėje    mokinių ir jaunimo kraštotyros ekspedicijoje.  Jų parengti darbai apdovanoti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro pagyrimo raštais ir Lietuvos jaunimo turizmo centro padėkomis baigiamajame ekspedicijos etape
                                                                                2012 m. gegužės 15 d. Vilniuje.
    Laimėtojais paskelbas
    KAROLINOS JONAITYTĖS
    MONIKOS BAČIŪNAITĖS
                                               parengtas darbas „Pravėrus Šiaulių miesto visuomeninių muziejų duris“. 
                                                                   Darbo vadovės Marija Gedminienė ir Elena Bačiūnienė.
    Apdovanojimus pelnė :
    GINTARĖS DANČENKAITĖS darbas   „Istorinės atminties ir tiesos ieškojimo kelias“,
    MONIKOS SMILGYTĖS darbas   „Šv. Mergelės Marijos Nekalto prasidėjimo bažnyčia Šiauliuose“,
    KRISTIJONO ŽALIO
    ROKO NAVICKO        darbas „Adventas šeimoje“.

     

    Mokinius konsultavo mokytojos Rita Margevičienė ir Vyda Šegždienė.

     


     
                                                                    JAUNŲJŲ TURISTŲ CENTRO JAUNIŲ KOMANDĄ
    Robertą Jankauskaitę
    Martyną Šidlauskaitę
    Gabrielių Stuopelį
    Roką Barzinską
    Šalies mokinių turizmo technikos varžybose  “Bražuolė 2012”, kurios įvyko 2012 m. gegužės 4 – 6 d. Bražuolėje,
                                                                                       Elektrėnų sav.  iškovojusius
     
                                                                                                   PIRMĄJĄVIETĄ

     


  •  
     
                                                                ŠIAULIŲ JAUNŲJŲ TURISTŲ CENTRO KOMANDĄ ,
                                  59 PĖSČIŲJŲ TURIZMO IR ORIENTAVIMOSI SPORTO GRUPIŲ MOKINIUS IR MOKYTOJUS,
                                                                      XXV PĖSČIŲJŲ TURISTINIAME MARATONE
                                                              “Kiek noriu, tiek einu” 2012m. balandžio 28-29 d. Bubiuose
                                                                      NUKELIAVUSIUS 2123 KILOMETRUS IR IŠKOVOJUSIUS
                                                                                                              I VIETĄ
    Daugiausiai kilometrų nukeliavę turistai:
       MILDA SAKALAUSKAITĖ – 66 km
       INESA DAGYTĖ– 62 km
       SIMONA KAVALIAUSKAITĖ- 62 km
       EVALDAS PALIŠKIS- 62 km
       AIRIDAS ŠAULYS- 62 km
       ROLANDAS SKUDRA- 61 km
       LAURYNAS JUŠKEVIČIUS– 57 km
       EDITA BALČIŪNAITĖ- 54 km
     

           
                     KRAŠTOTYRININKES
                                                                         VIKTORIJĄ BOGDANOVĄ
                                                                         GABIJĄ STUPURAITĘ
                                                                         IR JŲ MOKYTOJĄ MARIJĄ GEDMINIENĘ,
     
    RESPUBLIKINĖS MOKYTOJŲ IR MOKINIŲ METODINĖS-PRAKTINĖS KONFERENCIJOS  “PASAULIS, KURIAME MES GYVENAME” ( 2012-03-02 ,ŠIAULIŲ UNIVERSITETAS)  DALYVES, PARENGUSIAS IR PRISTAČIUSIAS PRANEŠIMĄ
                                       “ ŠIAULIŲ JAUNŲJŲ TURISTŲ CENTRAS – ANTROJI MANO MOKYKLĄ”

     


     
                     ORIENTACININKUS, LIETUVOS ORIENTAVIMOSI SPORTO SLIDĖMIS ČEMPIONATO VARŽYBŲ
                            SPRINTO IR ILGOJE TRASOJE , ĮVYKUSIO 2012 m. VASARIO 17-18 D. ELEKTRĖNŲ SAV.
                                                                                       NUGALĖTOJUS IR PRIZININKUS
              LIETUVOS ČEMPIONAIS TAPO
    ROKAS VAITKUS     (Sprinto ir ilgoje trasoje) V-14 grupėje)
    MIGLĖ KAZIMIERAITYTĖ    (Sprinto trasoje)(M-14 grupėje)
    PAULIUS VIDŽIŪNAS    (Sprinto trasoje V-18 grupėje)
    KAROLINA ŠPUKAITĖ    II vieta(Sprinto traso
     

                            

     


                       TURIZMO GRUPIŲ MOKINIUS, BALTIJOS ŠALIŲ MOKINIŲ TURIZMO TECHNIKOS VARŽYBŲ
           “NEPRIKLAUSOMYBĖS        TAURĖ”, ĮVYKUSIŲ 2012 M. VASARIO 17-19 d. AKADEMIJOJE (KĖDAINIŲ RAJ.) ,
                                                                                        NUGALĖTOJUS IR PRIZININKUS
    MARIJĄ KALASAUSKAITĘ    (asmeninėse varžybose užėmusią II vietą jaunučių grupėje)
    MARTYNĄ ŠIDLAUSKAITĘ    (asmeninėse varžybose užėmusią III vietą jaunių grupėje)
    DENIS BEZRUK    (asmeninėse varžybose užėmusią III vietą jaunučių grupėje)

     

                                                                             NUGALĖTOJŲ KOMANDĄ JAUNUČIŲ GRUPĖJE
    DEIVIDĄ GUDAITĮ
    MARIJĄ KALASAUSKAITĘ
    ARMANTĘ SAJANKOVAITĘ
    SIANDĄ MIEŽYTĘ
                                                                    
    Ir juos parengusius trenerius Saulių Kelmelį, Rolandą Šidlauską, Juliją Antonovą

    ORIENTACININKUS, LIETUVOS ORIENTAVIMOSI SPORTO SLIDĖMIS ČEMPIONATO VARŽYBŲ SPRINTO TRASOJE
                                                         IR  ESTAFETĖSE ,   ĮVYKUSIO 2012 m. VASARIO 11-12 D. VISAGINE,
     
                                                                                   NUGALĖTOJUS IR PRIZININKUS
          MIGLĘ KAZIMIERAITYTĘ         I VIETA
          ROKĄ VAITKŲ                             I VIETA
          IGNĄ AMBRAZĄ                        II VIETA
                                                                          VAIKŲ KOMANDĄ, UŽĖMUSIĄ II VIETĄ
                                             KRISTIJONĄ STONĮ
                                             IGNĄ AMBRAZĄ
                                             ROKĄ VAITKŲ
                                                                         JAUNUČIŲ KOMANDĄ, UŽĖMUSIĄ IIIVIETĄ
                                                        GYTĘ KAZIMIERAITYTĘ
                                                        GEČAITĘ KOTRYNĄ
                                                        AGNĘ PETUKAITĘ
                                                                          JAUNUČIŲ KOMANDĄ, UŽĖMUSIĄ III VIETĄ
                                                                               KEVINĄ OLIŠAUSKĮ
                                                                               ROKĄ BENEVIČIŲ
                                                                               JULIŲ ALEŠIŪNĄ

                                                                  


    SPORTINIO TURIZMO GRUPIŲ SPORTININKUS,  ŠALIES MOKINIŲ TURIZMO TECHNIKOS VARŽYBŲ UŽDAROSE
                              PATALPOSE “PANEVĖŽYS 2011” , KURIOS VYKO 2011 m. lapkričio 26-27 d.
                                                                                 NUGALĖTOJUS IR PRIZININKUS
    ASMENINĖS VARŽYBOS
                                                        MARTYNA ŠIDLAUSKAITĖ- I VIETA JAUNIŲ GRUPĖJE
                                                        ARMANTĖ SAJENKOVAITĖ - II VIETA JAUNUČIŲ GRUPĖJE
    KOMANDINĖS VARŽYBOS
                                                       JAUNIŲ KOMANDA - II VIETA
                                                                                GRETA ČEPULYTĖ
                                                                                MARTYNA ŠIDLAUSKAITĖ
                                                                                MODESTA URBONAITĖ
                                                                                ROBERTA JANKAUSKAITĖ
     
                                                       ŠIAULIŲ JTC JAUNIŲ IR JAUNUČIŲ JUNGTINĘ KOMANDĄ,
                                 TAPUSIĄ PAŽINTINIO ORIENTAVIMOSI VARŽYBŲ PO PANEVEŽĮ NUGALĖTOJAIS
     
     
                                                                        

                                ŠIAULIŲ JAUNŲJŲ TURISTŲ CENTRO ORIENTACININKUS
                                2011 M. LIETUVOS MOKINIŲ   KOMANDINĖSE ORIENTAVIMOSI SPORTO PIRMENYBĖSE,
                                                         KURIOS ĮVYKO 2011 m. SPALIO 2 D. KULAUTUVOJE (Kauno r.)
     
    IŠKOVOJUS PRIZINES VIETAS
                                            IEVĄ NAJUTĘ II VIETA M-18 GRUPĖJE
                                            PAULIŲ VIDŽIŪNĄ II VIETA V-16 GRUPĖJE
                                            ROKĄ VAITKŲ III VIETA V-14 GRUPĖJE
     
    JAUNIŲ KOMANDĄ, UŽĖMUSIĄ II VIETĄ
                         IEVĄ NAJUTĘ, GABRIELĘ NEMEIKŠTYTĘ, DANUTĘ ŽALYTĘ
    JAUNUČIŲ KOMANDĄ, UŽĖMUSIĄ II VIETĄ
                         PAULIŲ VIDŽIŪNĄ, IGNĄ GABŠĮ, KEVINĄ OLIŠAUSKĮ, DOVYDĄ FREIMONTĄ
    JAUNUČIŲ KOMANDĄ, UŽĖMUSIĄ III VIETĄ
                         MIGLĘ VAINIKAUSKAITĘ, GYTĘ KAZIMIERAITYTĘ, KAROLINĄ JOCIŪTĘ, KAROLINĄ MILINAVIČIŪTĘ