ŠIAULIŲ JAUNŲJŲ TURISTŲ CENTRAS

TURISTINIO FOTO ORIENTAVIMOSI ŽYGIO

REZULTATAI

2017 m. kovo 10 d.

I grupė (1-6 kl.)

Komandos Nr.

Komandos pavadinimas, organizacija, dalyviai

Objektų skaičius

(laikas)

19

KVAKSĖS (Šiaulių JTC)
B.Abukaitytė, U.Damašaitė, G.Gapšytė

23 (1:17.00)

25

OS TEAM (ŠJTC)
G.Malakauskas, J.Klevinskas

22 (1:29.46)

41

ER 2 (ŠJTC) R.Ramoškaitė, E.Riukaitė, M.Masiliūnaitė

22 (1:30.05)

12

SALDUVIEČIAI (Salduvės pr.)L.Riaukaitė, G.Varnaitė,E.Abromavičiūtė, A.Antanaitis,A.Ozolas, A.Varnas

21

33

KELIAUTOJAI (Šiaulių JTC)
J. Zykaitė, I.Zykaitė, L.Dikšaitė, E.Lauraitytė, E.Tamulytė

17 (1:37.58)

8

NEMATOMI (Šiaulių JTC)
R.Valatkevičius, G.Kazlauskaitė, G.Peikštenytė, A.Jonušaitė, A.Žebrauskaitė

17 (1:42.45)

2

LAISVALAIKIO LABIRINTAI II (Šiaulių JGC)
A.Daunys, D.Bukauskas, K.Gluodas, N. Saženis

16 (1:12.00)

1

LAISVALAIKIO LABIRINTAI I (JTC)
G. Vaitiekaitytė, K.Liorančas, A.Kantauskas, M.Mendelis, J.Maskaliovaitė, D. Ščipokaitė

16 (1:12.00)

10

MOTUS
E.Valantinavičiūtė, S.Mikulskytė, A.Mikulskis

16 (1:33.35)

24

BURUNDUKAI (Šiaulių JTC)
G.Barauskas, D.Andriuška, A.Šlegeris, O.Mikavičius, E.Šarauskas

15

5

YAHOO (Šiaulių JTC)
I.Staradomskytė, V.Bielskis)

14

30

VIENARAGIAI (V.Kudirkos pr.)
N.Babaliauskaitė, L.Linkutė, S.Pupelytė)

13

29

ANTENOS (V.Kudirkos pr.)
G.Mataitytė, E.Pociūtė

10

7

NEŽINOMIEJI („Rasos“ pr.)
G.Misiulytė, R.Jonaitytė, P.Motiejūnaitė, D.Daunys)

8 (1:43:23)

44

DREAM TEAM EXTREME (Šiaulių JTC)
T.Kapilovas, K.Putramentas, T.Stanelis, D.Nutautas, M.Gabriūnas)

8 (1:48)

6

4MUŠKIETININKAI („Rasos“ pr.)
U.Šimkutė, S.Jovaišaitė, A.Maksimovas, A.Petrauskas)

5

27

4B GERIAUSI (Ragainės pr.)
D.Rudytė, A.Paškauskaitė, R.Valančius, T.Volikas, T.Jankūnas)

3 (1:18:13)

32

BE PAVADINIMO
D.Damkus, D.Pranckūnaitė, K.Vaičys, E.Damkus, D.Abromavičiūtė

3 (1:56:55)

39

ŽĄSIUKAI (Šiaulių JTC) M.Liandzbergas, D.Nevulis
 

11

SLAPUKĖS (Šiaulių JTC) S.Zenčuk, U.Daškevičiūtė
 
 
 
II grupė (7-12 kl.)
 

16

PINGVINAI (Šiaulių JTC) R.Gedvilas, R.Norkus)

23 (1:37:30)

14

Gazuota bulvė JJG(4 dalyvės)

23

38

ŠJTC I.Gapšytė, K.Šiaulytė

23 (1:45:48)

3

ŠVENTIEJI VELNIUKAI
A.Jukštaitė, E.Sipavičiūtė, U.Šidlauskaitė, E.Bosaitė, K.Petkutė, V.Arcerytė

22 (1:24:05)

13

MERGINOS (Salduvės pr.)
J.Širiakovaitė, R.Guntytė, D.Šandarytė

22 (1:44:02)

4

ROMUVOS GIMNAZIJA
R.Lažaunikas, G. Dunajevas, S.Nepukchovas

21

42

42 NES 42 (Šiaulių JTC) D.Gudaitis, G.Pumputytė

17

26

ŠEIMYNA (Šiaulių JTC) A.Raustys, Simona, Aušrinė, Rokas

8 (1:34:08)

18

#BEVARDŽIAI (Šiaulių JTC) A.Jatulytė, M.Kotlova, R.Abukaitytė

8 (1:34:38)

28

3 PANIKĖS (V.Kudirkos pr.)
D.Milaševičiūtė, E.Karpiūtė, G.Karklelytė

8 (1:38:16)

37

ŠIAULIŲ KOMANDA (Šiaulių JTC)
R.Borisovaitė, A.Narmontaitė

6

9

GERIAUSIOS S.Skudraitė, S.Daudoravičiūtė

5

43

JJG (Šiaulių JTC)D.Juknevičius, S.Juknevičius, J.Vidžiūnas

2

46

LIUX (Šiaulių JTC) E.Račys, A.Gapšys
 

III grupė (Šeimos, suaugusieji)

31

ŠIAULIEČIAI DRAUGAI
R.Malakauskaitė, K.Žalytė, V.Malakauskas

23 (1:30:34)

22

ČESNAVIČIŲ ŠEIMYNA
I.Česnavičiūtė, D.Česnavičiūtė, G.Zuokaitė, Z.Česnavičius

23 (1:45:38)

40

MUR MUR R.Masiliūnienė, S.Šadova

23 (1:50:05)

35

I B R.Bernotaitė, V.Topicka

23 (1:54:13)

47

GREITIEJI G.Jonaitis, K.Jonaitis

22 (1:18:00)

20

ŠJTC I.Riukaitė, D.Riukienė

22 (1:18:47)

36

AŠ VIENA K.Špukaitė

22 (1:22:00)

17

MAFIJA
L.Juškevičius, K.Kiušaitė, I.Šambaraitė

20

23

LINKSMIEJI PATRIOTAI
V.Povilaitytė, V.Janušas, R.Zigmantė, S.Gilytė

19

34

DRAUGĖS V.Šatkuvienė, S.Radzevičienė

18 (1:34:24)

15

ŠULDUBULDU K.Mikalauskas, A.Mikalauskienė

18 (1:50:17)

21

TURISTAI (Šiaulių valstybinė kolegija)
K.Kigaitė, V.Karvelytė, S.Sidaugaitė

17

48

LUCKIES A.Rupšienė, M.Rupšys, K.Rupšys

8

45

2RL.Ramoškaitė, E. Ramoškienė

6

Vyr. teisėja Irena Vidžiūnienė

Sekretorė Goda Urbaitytė

 

RENGINIO NUOSTATAI

REZULTATAI