ORIENTAVIMOSI SPORTO VARŽYBŲ „MIESTO PARKAI -2018“
                                                             N U O S T A T A I
                                                     I. TIKSLAS IR UŽDAVINIAI
 
1. Populiarinti orientavimosi sportą , skatinti sistemingai juo užsiiminėti.
2. Išaiškinti stipriausius orientacininkus sprinto trasose.
3. Tobulinti orientavimosi vietovėje įgūdžius.
 
                                      II.VARŽYBŲ ORGANIZAVIMAS IR VYKDYMAS
 
4. Varžybas vykdo Šiaulių jaunųjų turistų centras.
Varžybų koordinatorius – Evaldas Liekmanis
                                                        III. LAIKAS IR VIETA
5. Pavasario varžybos: Varžybų pradžia 17.00val.
    
                                                                                 Distancininkas               Vyr. teisėjas
2018-04-12     Naisiai                                            Daugirdas Stonys
Dėl techninių kliūčių pasikeitė varžybų vieta.
                      Dainai  (Aido g. 27)  bibioteka
2018-04-17     Dainų parkas                                  Nerijus Vidžiūnas
Startas  J.Jablonskio g. 16  (Šiaulių arena)
2018-05-03     Salduvės parkas                                                                      
2018-05-15     Lieporiai                                         Artūras Gapšys                                                          
 
       Startas: Lieporių gimnazijos centrinis įėjimas
V Grinkevičiaus g.22
6. Rudens varžybos: 
 
2018-10-11    Lieporiai                                         Daugirdas Stonys
 Startas: Lieporių gimnazijos stadionas
V Grinkevičiaus g.22
2018-10-17    Salduvė                                          Artūras Gapšys
Startas mašinų stovėjimos aikštelėje prie Salduvės piliakalnio
2018-10-23    Dainų parkas                                  Nerijus Vidžiūnas
Startas  J.Jablonskio g. 16  (Šiaulių arena)
2018-10-25    Miesto parkas                                 Romualdas Veršinskas
Startas prie teniso kortų (senajame parke)
S.Lukauskio g. 7
 
    Varžybų pradžia   16.30val.
                                                           IV. DALYVIAI
7.
.   Amžiaus grupės: M,V-35 gimę 1983 m. ir vyresni,  M-V-21 gimę 1999 m. ir vyresni, M,V-18
(2000- 2001), M,V-16(2002- 2003), M,V-14(2004-2005), M,V-12 gimę  2006 m. ir jaunesni.
 
                                                           V. PROGRAMA
8. Orientavimasis sprinto trasose
                                            VI. REZULTATŲ NUSTATYMAS
 
9. Etapų varžybose laimi dalyvis greičiausiai įveikęs distanciją (kiekvienoje amžiaus grupėje).
Varžybų rezultatui sumuojami pavasario ir rudens varžybų 6 geriausi užimtų vietų taškai.
(1v-1t, 2v-2t, 3v-3t, …)
                                                        VII. APDOVANOJIMAS
10. Visų varžybų etapų nugalėtojai ir prizininkai apdovanojami diplomais. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai – diplomais, prizais. Visi varžybų dalyviai – varžybų emblema.
 
                                                             VIII. PARAIŠKOS
11. Apie dalyvavimą varžybose (vardą, pavardę, amžiaus grupę ) pranešti
Šiaulių jaunųjų turistų centrui (Rygos 36) tel. 399782 fax. 523991 el.paštas evaldasl@splius.lt
iki 2018-10-08     14.00 val.
                                                            IX. INFORMACIJA
E.Liekmanis tel.399782, mob.8 606 04719
www.sjtc.lt

 

VARŽYBŲ NUOSTATAI

STARTO PROTOKOLAI

I TURO REZULTATAI

II TURO REZULTATAI

III TURO REZULTATAI

IV TURO REZULTATAI

STARTO PROTOKOLAI

V TURO REZULTATAI

VI TURO REZULTATAI

VII TURO REZULTATAI

VIII TURO REZULTATAI

VARŽYBŲ REZULTATAI

  NUOSTATAI

KOMANDINIAI           REZULTATAI