Šalies mokinių TT asmeninių varžybų uždarose patalpose

„Šiauliai 2018" rezultatai 2018-03-24

Pėsčiųjų jauniai B

Eil.Nr. Vardas, pavardė Laikas Baudos Laikas Vieta
1. Edvinas Prunskus 6:10 4 6:50 II
2. Gintaras Kovzan 4:01 0 4:01 I
3. Karolis Kazilionis 7:22 6 8:22 III

Pėsčiųjų jaunučiai B

Eil.Nr. Vardas, pavardė Laikas Baudos Laikas Vieta
1. Edvinas Bareikis 6:08 7 7:48  
2. Mantvydas Bambonas 5:51 4 7:11  
3. Nikolas Ges 7:55 9 10:55  
4. Kornelijus Valentinovič 5:48 1 6:08 II
5. Dovydas Pugalskis 6:26 2 7:06 III
6. Linas Majauskas 4:21 1 4:41 I

Pėsčiųjų vaikai B

Eil.Nr. Vardas, pavardė Laikas Baudos Laikas Vieta
1 Ovidijus Burba 5:46 3 6:16  
2 Argaudas Grinevičius 3:39 0 3:39 II
3 Matas Kripaitis 8:34 3 9:04  
4 Merūnas Januška 8:06 0 8:06  
5 Armandas Latanauskas 5:50 4 6:30  
6 Orestas Preidys 4:43 0 4:43 III
7 Lukas Žukauskas 5:01 0 5:01  
8 Nerlikas Rapolas 7:22 1 7:32  
9 Matas Miliauskas 5:30 0 5:30  
13 Martas Gasčiūnas 2:41 1 2:51 I

Pėsčiųjų jauniai M

Eil.Nr. Vardas, pavardė Laikas Baudos Laikas Vieta
1. Simona Liubinaitė 4:34 2 4:54 II
2. Andrėja Minkevičiūtė 4:34 0 4:34 I
3. Ugnė Brazauskaitė 5:07 2 5:27  
4. Kamilė Dumskytė 5:09 1 5:19 III

Pėsčiųjų jaunučiai M

Eil.Nr. Vardas, pavardė Laikas Baudos Laikas Vieta
1. Agnė Žekonytė 7:05 4 8:25  
2. Danielė Brazauskaitė 7:36 3 8;36  
3. Gabrielė Petronytė 7:05 2 7:45  
4. Nida Spornova 7:00 6 9:00  
5. Erika Mikštaitė 4:49 0 4:49 I
6. Andrėja Pikšrytė 5:43 2 6:23  
7. Aurelija Ambrazaitė 5:05 0 5:05 II
8. Erika Tamelytė 6:18 0 6:18 III
9. Lijana Chmilkevičiūtė 5:53 2 6:33  
10. Evelina Galimzianovaitė 7:02 0 7:02  
11. Ernesta Martišiūtė 7:35 5 9:05  
12. Greta Mazudinaitė 7:53 2 8:33  

Pėsčiųjų vaikai M

Eil.Nr. Vardas, pavardė Laikas Baudos Laikas Vieta
1 Dominika Protosevičiūtė 5:01 5 5:51  
2 Gabija Žilvitytė 5:30 2 5:50  
3 Inesa Chmilkevičiūtė 3:57 2 4:17  
4 Gintarė Tomkevičiūtė 3:54 0 3:54  
5 Rusnė Barauskaitė 4:10 1 4:20  
6 Emiija Stankauskaitė 7:05 8 8:25  
7 Dangė Kupčinskaitė 5:29 8 6:49  
8 Eglė Dranickaitė 4:49 2 5:09  
9 Gabrielė Padevičiūtė 6:00 0 6:00  
10 Roneta Nerlikaitė 6:36 4 7:16  
11 Almantė Vasiliauskaitė 8:45 1 8:55  
12 Gustė Grubinskaitė 6:34 0 6:34  
13 Emilė Driskutė 4:34 2 4:54  
14 Ugnė Griškevičiūtė 5:58 0 5:58  
15 Urtė Daškevičiūtė 2:10 2 2:30 I
16 Samanta Zenčuk 3:39 0 3:39 III
17 Ugnė Šidlauskaitė 2:38 2 2:58 II
18 Ugnė Vasiliuskaitė 5:45 4 6:25  
19 Greta Peikštenytė 4:20 3 4:50  
20 Meda Jašinskaitė 5:15 6 6:16  

Kalnų jauniai B

Eil.Nr. Vardas, pavardė Laikas Baudos Laikas Vieta
1. Lukas Leonavičius 5:45 0 5:45  
2. Elvinas Majauskas 3:24 0 3:24 III
3. Osvaldas Griunevas 2:40 0 2:40 I
4. Ignas Čybas 3:00 0 3:00 II

Kalnų jauniai M

Eil.Nr. Vardas, pavardė Laikas Baudos Laikas Vieta
1. Fabija Kizytė 4:09 0 4:09 II
2. Gerda Vanagaitė 4:43 0 4:43 III
3. Jurgita Šeštokaitė 3:45 0 3:45 I

Kalnų jaunučiai B

Eil.Nr. Vardas, pavardė Laikas Baudos Laikas Vieta
1. Emilis Brazas 6:56 2 7:36  
2. Osvaldas Kiburys 5:41 0 5:41  
3. Kasparas Rimša 3:31 0 6:31  
4. Paulius Palubinskas 4:33 0 4:33 II
5. Domantas Katinas 4:55 0 4:55 III
6. Astijus Grinevičius 3:29 0 3:29 I
7. Nedas Saldys 5:01 0 5:01  
Eil.Nr. Vardas, pavardė Laikas Baudos Laikas Vieta
1 Mingailė Križanauskaitė 4:19 0 4:19 II
2 Vanesa Grigaliūnaitė 5:12 1 5:32  
3 Augustė Ostrauskaitė 4:30 0 4:30 III
4 Evelina Čiponytė 3:53 0 3:53 I
5 Paulina Grigaliūaitė 4:34 2 5:14  

Sekretorė D.Šidlauskė Vyr. teisėjas S.Kelmelis

 

Šalies mokinių turizmo technikos varžybos "Šiauliai - 2018"
Kalnų Jauniai
2018-03-24
Šiauliai
Nr. Komanda Taškų suma Vieta
1 Panevėžio r.Raguvos g.I 155 I
  Jurgita Šeštokaitė
  Gabija Kizytė
  Lukas Leonavičius
  Astijus Grinevičus
2 Panevėžio r.Raguvos g.II 134 III
  Gerda Vanagaitė
  Paulius Palubinskas
  Nedas Saldys
  Elvinas Kajauskas
3 Panevio Klajūnas 147 II
  Mingailė Križanauskaitė
  Ignas Čybas
  Osvaldas Grunevas
  Augustė Ostrauskaitė
Vyr. teisėjas Saulius Kelmelis
Vyr. sekretorė Diana Šidlauskė
Šalies mokinių turizmo technikos varžybos "Šiauliai - 2018"
Kalnų Jaunučiai
2018-03-24
Šiauliai
Nr. Komanda Taškų suma Vieta
1 Panevėio Klajūnas I 119 I
  Vanesa Grigaliūnaitė
  Evelina Čeponytė
  Domantas Katinas
  Astijus Grinevičius
2 Panevėio Klajūnas II 94 II
  Paulina Grigaliūnaitė
  Goda Simėnaitė
  Osvaldas Kiburys
  Kasparas Rimša
Vyr. teisėjas Saulius Kelmelis
Vyr. sekretorė Diana Šidlauskė
Šalies mokinių turizmo technikos varžybos "Šiauliai - 2018"
Pėsčiųjų Jaunučiai
2018-03-24
Šiauliai
Nr. Komanda Mazgai Suoliukas Buomas Oro perkėla Traversas Lygiagretės Nusileidimas Rąstas Pelkė Neštuvai Trasos laikas Baudos taškai Baudų laikas Bendras laikas mazgai Vieta
1 Akademijos gimnazija II 2 0 0 3 0 0 0 0 8 0 00:11:55 13 00:00:00 00:11:55 00:00:00 II
  Dovydas Pugalskis
  Erika Tamelytė
  Meda Jašinskaitė
  Dominyka Protosevičiūtė
2 Akademijos gimnazija I 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 00:09:18 0 00:00:00 12:09:18 pr.p. 00:00:00 I
  Linas Majauskas
  Erika Mikšaitė
  Andrėja Pikšrytė
  Aurelija Ambrazaitė
3 Vilniaus JTC 7 0 3 0 0 0 0 0 6 0 00:12:33 16 00:00:00 00:12:33 00:00:00 IV
  Kornelijus Valentinovič
  Niikolas Ges
  Ernesta Martišiūtė
  Evelina Galimzianovaitė
4 Panevėžio Klajūnas I 2 0 0 0 0 0 0 0 10 0 00:13:17 12 00:00:00 00:13:17 00:00:00 III
  Argaudas Grinevičius
  Orestas Preidys
  Danielė Brazauskaitė
  Gabrielė Petronytė
5 Panevėžio Klajūnas II 1 1 6 0 0 0 0 0 4   00:16:13 12 00:00:00 00:16:13 00:00:00 V
  Agnė Žekonytė
  Nida Spornova
  Mantvyas Bambonas
  Edvinas Bareikis
Vyr. teisėjas Saulius Kelmelis
Vyr. sekretorė Diana Šidlauskė
Šalies mokinių turizmo technikos varžybos "Šiauliai - 2018"
Pėsčiųjų Vaikai
2018-03-24
Šiauliai
Nr. Komanda Mazgai Suoliukas Buomas Oro perkėla Traversas Lygiagretės Nusileidimas Rąstas Pelkė Neštuvai Trasos laikas Baudos taškai Baudų laikas mazgai Bendras laikas Vieta
1 Šiaulių JTC I 0 0 0 0 1 7 0 0 8 0 00:07:31 16 00:00:00 00:00:00 00:07:31  
  Greta Peikštenytė
  Vytautas Ivanauskas
  Karolis Kazakevičius
  Ugnė Vasiliauskaitė
2 ŠIaulių  JTC II 1 0 3 0 3 0 1 0 4 0 00:04:47 12 00:00:00 00:00:00 00:04:47 I
  Martas Gasčiūnas
  Urtė Daškevičiūtė
  Samanta Zenčuk
  Ugnė Šidlauskaitė
3 Šiaulių JTC III 3 0 3 12 3 9 0 0 40 0 00:16:25 70 00:00:00 00:00:00 00:16:25  
  Gabrielė Krivickaitė
  Kamilė Masiionytė
  Kristupas Bartoševičius
  Kristupas Veikša
4 Vilniaus JTC 0 0 3 0 0 0 0 0 6 0 00:06:51 9 00:00:00 00:00:00 00:06:51 II
  Inasa Cmilkevičiūtė
  Gntarė Tomkevičiųtė
  Rusnė Baranauskaitė
  Emilija Stankauskaitė
5 Panevėžio Kajūnas I 0 0 0 3 0 0 0 0 6 0 00:08:40 9 00:00:00 00:00:00 00:08:40 III
  Ovidijus Burba
  Lukas Žukauskas
  Almantė Vasilaiuskitė
  Emilė Driskutė
6 Panevėžio Kajūnas II 0 0 3 0 0 0 0 0 12 0 00:10:41 15 00:00:00 00:00:00 00:10:41  
  Matas Kristupas
  Paulina Budrytė
  Ugnė Griškevičiūtė
  Rapolas Nerlikas
7 Panevėžio Klajūnas III 1 1 0     3     14   00:12:22 19 00:00:00 00:00:00 00:12:22  
  Roneta Nerlikaitė
  Gustė Grubinskaitė
  Merūnas Januška
  Armandas Latanauskas
8 Panevėžio r. Raguvos gimnazija 0 0 3 0 0 0 0 0 16 0 00:08:04 19 00:00:00 00:00:00 00:08:04  
  Matas Miliauskas
  Dangė Kupčinskaitė
  Eglė Dranickaitė
  Gabrielė Padelevičiūtė
Vyr. teisėjas Saulius Kelmelis
Vyr. sekretorė Diana Šidlauskė
Šalies mokinių turizmo technikos varžybos "Šiauliai - 2018"
Pėsčiųjų Jauniai
Nr. Komanda Mazgai Suoliukas Buomas Oro perkėla Traversas Lygiagretės Nusileidimas Rąstas Pelkė Neštuvai Trasos laikas Baudos taškai Baudų laikas Bendras laikas mazgai Vieta
1 Akademijos Dotnuvėlės 0 0 3 0 0 0 2 0 0 0 00:17:17 5 00:00:00 00:17:17 00:00:00 I
  Elvinas Majauskas
  Ugnė Brazauskaitė
  Kamilė Dumskytė
  Andrėja Minkevičiūtė
2 Vilniaus JTC 1 0 6 4 0 0 3 0 15 0 00:15:13 29 00:00:00 00:15:13 00:00:00 II
  Gintaras Kovzan
  Andrija Subačiūtė
  Lukas Kozlovas
  Lijana Chmilkevičiūtė
Vyr. teisėjas Saulius Kelmelis
Vyr. sekretorė Diana Šidlauskė