ORIENTAVIMOSI SPORTO VARŽYBŲ „MIESTO PARKAI -2019
                                                              N U O S T A T A I
 
                                                   I. TIKSLAS IR UŽDAVINIAI
1.    Populiarinti orientavimosi sportą , skatinti sistemingai juo užsiiminėti.
2.    Išaiškinti stipriausius orientacininkus sprinto trasose.
3.    Tobulinti orientavimosi vietovėje įgūdžius.
 
                                  II.VARŽYBŲ ORGANIZAVIMAS IR VYKDYMAS                                                         
4.   Varžybas vykdo  Šiaulių jaunųjų turistų centras.
      Varžybų  koordinatorius – Evaldas Liekmanis
 
                                                       III. LAIKAS IR VIETA
5.   Pavasario varžybos:                                                         Varžybų pradžia 17.00val.
 
                                                                                 Distancininkas                     Vyr teisėjas
2019-04-09     Lieporiai                                       Nerijus Vidžiūnas                Daugirdas Stonys
Startas Lieporių gimnazijos kiemelyje.(prie centrinio įėjimo)
2019-04-11     Salduvės parkas                           Romualdas Veršinskas      Artūras Gapšys
Startas: Talšos ežero papludimys
2019-04-16     Dainų parkas                                Daugirdas Stonys               Nerijus Vidžiūnas 
          Startas: Šiaulių profesinio rengimo centro stadione   (IKI prekybos centro mašinų stovėjimo aikštelė)                     
2019-05-02     Miesto centras                             Artūras Gapšys                   Romualdas Veršinskas
          Startas:  St. Šalkauskio gimnazijos stadionas                                                                                                             
6.   Rudens varžybos:
      
                                                          IV. DALYVIAI
7.   Amžiaus grupės: M,V-35 gimę 1982 m. ir vyresni,  M-V-21 gimę 2000 m. ir vyresni, M,V-18
(2001- 2002), M,V-16(2003- 2004), M,V-14(2005-2006), M,V-12 gimę  2007 m. ir jaunesni.
 
                                                         V. PROGRAMA
8.   Orientavimasis sprinto trasose
 
                                        VI. REZULTATŲ NUSTATYMAS
9.   Etapų varžybose laimi dalyvis greičiausiai įveikęs distanciją (kiekvienoje amžiaus grupėje).
Varžybų rezultatui sumuojami pavasario ir rudens varžybų  6 geriausi užimtų vietų  taškai. (1v-1t, 2v-2t, 3v-3t, …)
 
                                                    VII. APDOVANOJIMAS
10.   Visų varžybų etapų nugalėtojai ir prizininkai apdovanojami diplomais. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai – diplomais, prizais.  Visi varžybų dalyviai – varžybų emblema.
 
                                                         VIII. PARAIŠKOS
11.   Apie dalyvavimą varžybose (vardą, pavardę, amžiaus grupę ) pranešti
Šiaulių jaunųjų turistų centrui (Rygos 36) tel. 399782 fax. 523991 el.paštas  evaldasl@splius.lt
iki  2019-04-08   14.00 val.
                                                           IX. INFORMACIJA
E.Liekmanis tel.399782, mob.8 606 04719  
www.sjtc.lt
                

VARŽYBŲ NUOSTATAI

STARTO PROTOKOLAI

I TURO REZULTATAI

II TURO REZULTATAI

III TURO REZULTATAI

IV TURO REZULTATAI

STARTO PROTOKOLAI

V TURO REZULTATAI

VI TURO REZULTATAI

VII TURO REZULTATAI

VIII TURO REZULTATAI

VARŽYBŲ REZULTATAI