ORIENTAVIMOSI SPORTO VARŽYBŲ „MIESTO PARKAI -2020
                                                 N U O S T A T A I
 
                                                   I. TIKSLAS IR UŽDAVINIAI
1.    Populiarinti orientavimosi sportą , skatinti sistemingai juo užsiiminėti.
2.    Išaiškinti stipriausius orientacininkus sprinto trasose.
3.    Tobulinti orientavimosi vietovėje įgūdžius.
 
                                  II.VARŽYBŲ ORGANIZAVIMAS IR VYKDYMAS                                                         
4.   Varžybas vykdo  Šiaulių jaunųjų turistų centras.
      Varžybų  koordinatorius – Evaldas Liekmanis
 
                                                       III. LAIKAS IR VIETA
5.     Varžybų startas 16.00 - 17.30val.
                                                                                 Distancininkas                     Vyr teisėjas
 
2020-09-08     Beržynėlis                                      Daugirdas Stonys               Karolis Limantas
2020-09-10     Dainai                                             Nerijus Vidžiūnas              Irena Vidžiūnienė
2020-09-17     St. Šalkauskio gimnazija                Karolis Limantas                Daugirdas Stonys                                 
2020-09-21     Lieporiai                                         Artūras Gapšys                   Romualdas Veršinskas
2020-09-30     Lepšiai                                            Romualdas Veršinskas       Edita Gapšienė                                                      
(Starto vietos bus tikslinamos prieš varžybas.)  
      
                                                           IV. DALYVIAI
6.   Amžiaus grupės: M,V-35 gimę 1983 m. ir vyresni,  M-V-21 gimę 2001 m. ir vyresni, M,V-18
(2002- 2003), M,V-16(2004- 2005), M,V-14(2006-2007), M,V-12 gimę  (2008-2009)  M,V-10 2010 m. ir jaunesni. Pradedančiųjų grupė.
                                                         V. PROGRAMA
7.   Orientavimasis sprinto trasose
 
                                        VI. REZULTATŲ NUSTATYMAS
8.   Etapų varžybose laimi dalyvis greičiausiai įveikęs distanciją (kiekvienoje amžiaus grupėje).
Varžybų rezultatui sumuojami  6 geriausi užimtų vietų  taškai. (1v-1t, 2v-2t, 3v-3t, …)
 
                                                    VII. APDOVANOJIMAS
9.   Visų varžybų etapų nugalėtojai ir prizininkai apdovanojami diplomais. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai – diplomais, prizais. Visi varžybų dalyviai – varžybų emblema.
 
                                                         VIII. PARAIŠKOS
10.   Apie dalyvavimą varžybose (vardą, pavardę, amžiaus grupę ) pranešti
Šiaulių jaunųjų turistų centrui (Rygos 36) tel. 399782 fax. 523991 el.paštas  liekmanis@gmail.com
iki  2020-09-06
                                                           IX. INFORMACIJA
E.Liekmanis  mob.8 606 04719  
www.sjtc.lt
                                       

VARŽYBŲ NUOSTATAI

I TURO REZULTATAI

II TURO REZULTATAI

III TURO REZULTATAI

IV TURO REZULTATAI

V TURO REZULTATAI

VI TURO REZULTATAI

VII TURO REZULTATAI

VIII TURO REZULTATAI

VARŽYBŲ REZULTATAI