LIETUVOS MOKINIŲ ŠIAULIŲ
MIESTO OLIMPINIO FESTIVALIO TURIZMO TECHNIKOS VARŽYBŲ
REZULTATAI
Sportinė grupė (mergaitės) Šiauliai
2013.05.09
Nr. Pavardė, vardas mokykla trasos įveik. laikas baudos bendras laikas vieta
1 Aistė Bungaitė Dainų 06:52 3 07:22 5
  Balčiūnaitė Edita progimnazija        
2 Deimantė Budreckaitė Dainų 09:23 1 09:33 6
  Milda Sakalauskaitė progimnazija      
3 Armantė Sajankovaitė “Saulėtekio” 04:00 0 04:00 I
  Marija -Agnė Kolosovaitė gimnazija        
4 Agnė Stuopelytė Gegužių 04:45 2 05:05 4
  Mireta Juraitė progimnazija      
5 Viktorija Račkauskaitė “Saulėtekio” 04:16 2 04:36 II
  Greta Koroliovaitė gimnazija        
6 Samanta Bagučianskaitė Lieporių 04:36 2 04:56 III
  Karolina Mockevičiūtė gimnazija        
Sportinė grupė (Berniukai) Šiauliai
2013.05.09
Nr. Pavardė, vardas mokykla trasos įveik. laikas baudos bendras laikas vieta
1 Gabrielius Stuopelis “Saulėtekio” 04:35 7 05:45 4
  Steponas Stuopelis gimnazija        
2 Tadas Okas “Saulėtekio” 04:03 0 04:03 I
  Stanislovas Ambrasas gimnazija      
3 Vildas Sokolovas Dainų 13:51 8 15:11 6
  Ovidijus Dambrauskas progimnazija        
4 Regimantas Ubartas Dainų 07:35 10 09:15 5
  Klaidas Lelys progimnazija      
5 Gytis Grikštas  Gytarių 04:21 0 04:21 II
  Bernardas Jauga progimnazija        
6 Rokas Navickas "Sandoros" 05:01 3 05:31 III
  Deivydas Gudaitis progimnazija        
Pėsčiųjų grupė (mergaitės) Šiauliai
2013.05.09
Nr. Pavardė, vardas mokykla trasos įveik. laikas baudos bendras laikas vieta
1 Greta Kvedaraitė Gytarių 03:16 3 03:46 II
  Kornelija Gečytė progimnazija        
2 Mireta Juraitė Gytarių 02:33 0 02:33 I
  Orinta Kybartaitė progimnazija      
3 Milda Sakalauskaitė Salduvės 03:13 4 03:53 III
  Rugilė Guntytė progimnazija        
4 Gabrielė Varnaitė Salduvės 04:34 1 04:44 4
  Arelija Petrašaitė progimnazija        
Pėsčiųjų grupė (berniukai) Šiauliai
2013.05.09
Nr. Pavardė, vardas mokykla trasos įveik. laikas baudos bendras laikas vieta
1 Lukas Pudžemys St. Šalkauskio 02:54 0 02:54 I
  Simonas Vanagas gimnazija        
2 Dovydas Povilaitis "Sandoros" 04:00 4 04:40 II 
  Jokūbas Grikštas progimnazija      
3 Džiugas Saliamoris Salduvės 04:32 3 05:02 III
  Ugnė Šidlauskaitė progimnazija        
Komandiniai rezultatai
Berniukų grupė
I vieta “Saulėtekio”
  gimnazija
II vieta Dainų
  progimnazija
III vieta "Sandoros"
  progimnazija
Mergaičių grupė
I vieta „Saulėtekio“
  gimnazija
II vieta Dainų
  progimnazija
III vieta Gytarių
  progimnazija
Vyr. teisėjas Saulius Kelmelis
Vyr. sekretorė Gražina Plungienė