"Sraigės taku 2013"
REZULTATAI
VAIKAI iki 5kl. 
NR. MERGAITĖS I ETAPAS II etapas II etapo laikas III etapas III etapo laikas VI etapas IV etapo laikas Nueita km laikas Vieta
79 Samanta Skudraitė 12,6 3 00:49         15,6 00:49 I T G.Mickuvienė
4 Gabrielė Varnaitė  12,6 3 00:50 0   0   15,6 00:50 II T G.Plungienė
9 Vika Konkina 12,6 3 00:51         15,6 00:51 III T J.Antonova
75 Gabija Mazrimaitė 12,6 3 00:52         15,6 00:52   T G.Mickuvienė
74 Gustina Šakasevičiūtė 12,6 3 00:53         15,6 00:53   T Mickuvienė
13 Katarina Nizovec 12,6 3 00:58         15,6 00:58   T J.Antonova
21 Brigita Abukaitytė 12,6             12,6 00:00   O A.Gapšys
22 Miglė Šeputytė 12,6             12,6 00:00   O A.Gapšys
97 Ugnė Žitkevičiūtė 12,6             12,6 00:00   K J.Petkuvienė
5 Justina Širiakovaitė 12,6             12,6 00:00   T G.Plungienė
144
NR. BERNIUKAI I ETAPAS II etapas II etapo laikas III etapas III etapo laikas VI etapas IV etapo laikas Nueita km laikas Vieta
101 Marius Stuopelis 12,6 3 00:43         15,6 00:43 I T G.Stuopelis
106 Adrijus Čepas 12,6 3 00:44         15,6 00:44 II T G.Stuopelis
103 Orestas Aukščisnis 12,6 3 00:46         15,6 00:46 III T G.Stuopelis
128 Džiugas Saliamoris 12,6 3 00:50         15,6 00:50   T G.Plungienė
14 Mikaelis Nizovec 12,6 3 00:54         15,6 00:54   T J.Antonova
6 Ugnius Saliamoris 12,6 0   0   0   12,6 00:00   T G.Plungienė
19 Rokas Raustys 12,6             12,6 00:00   O E.Gapšienė
JAUNUČIAI 103
NR. MERGAITĖS I ETAPAS II etapas II etapo laikas III etapas III etapo laikas VI etapas IV etapo laikas Nueita km laikas Vieta
85 Milda Sakalauskaitė 12,6 11 02:13 7 02:25     30,6 04:38 I T G.Plungienė
86 Gabrielė Petraitytė 19,8 6,4 01:31 3 00:35     29,2 02:06 II T S.Kelmelis
87 Inga Teresevičiūtė 19,8 3 00:34 6,4 01:33     29,2 02:07 III T S.Kelmelis
89 Goda Maračiauskaitė 19,8 6,4 01:33 3 00:35     29,2 02:08   T S.Kelmelis
95 Vytautė Urbonaitė 12,6 6,4 01:33         19 01:33   K J.Petkuvienė
105 Viktorija Arcerytė 12,6 3 00:46         15,6 00:46   T G.Stuopelis
77 Aistė Bungaitė 12,6 3 00:49         15,6 00:49   T G.Mickuvienė
73 Edita Balčiūnaitė 12,6 3 00:50         15,6 00:50   T G.Mickuvienė
76 Estera Puklevičiūtė 12,6 3 00:52         15,6 00:52   T G.Mickuvienė
3 Rugilė Guntytė 12,6 0   0   0   12,6 00:00   T G.Plungienė
28 Gerda Lankauskaitė 12,6             12,6 00:00   K M.Gedminienė
31 Gabija Stopuraitė 12,6             12,6 00:00   K M.Gedminienė
36 Karolina Jonaitytė 12,6             12,6 00:00   K M.Gedminienė
72 Akvilė Zembleckaitė 12,6             12,6 00:00   T G.Mickuvienė
80 Orinta Kybartaitė 12,6             12,6 00:00   T D.Kazlauskienė
81 Kornelija Gečytė 12,6             12,6 00:00   T D.Kazlauskienė
82 Emilija Mitrijeva 12,6             12,6 00:00   T D.Kazlauskienė
83 Mireta Juraitė 12,6             12,6 00:00   T D.Kazlauskienė
84 Greta Kvedaraitė 12,6             12,6 00:00   T D.Kazlauskienė
98 Erika Lymarytė 12,6             12,6 00:00   K J.Petkuvienė
                  0 00:00    
338
NR. BERNIUKAI I ETAPAS II etapas II etapo laikas III etapas III etapo laikas VI etapas IV etapo laikas Nueita km laikas Vieta
88 Deinaras Damanskis 19,8 6,4 01:31 3 00:37     29,2 02:08 I T S.Kelmelis
15 Vilius Molotokas 12,6 3 00:44 6,4 01:56     22 02:40 II O E.Gapšienė
18 Aivaras Vitkauskas 12,6 3 00:45 6,4 01:56     22 02:41 III O E.Gapšienė
12 Valentin Beliajev 12,6 6,4 01:32         19 01:32   T J.Antonova
8 Vitalijus Gudkovas 12,6 6,4 01:33         19 01:33   T J.Antonova
100 Tomas Mačiulis 12,6 3 00:42         15,6 00:42   T G.Stuopelis
26 Rokas Gelžinis 12,6 3 00:45         15,6 00:45   O N.Vidžiūnas
1 David Jermačenko 12,6 3 00:52 0   0   15,6 00:52   T J.Antonova
11 Boris Kim 12,6 3 00:55         15,6 00:55   T J.Antonova
102 Danielius Arceris 12,6 3 00:55         15,6 00:55   T J.Stuopelienė
104 Evaldas Drazdauskas 12,6 3 00:56         15,6 00:56   T G.Stuopelis
16 Adomas Raustys 12,6             12,6 00:00   O E.Gapšienė
17 Visvaldas Janulis 12,6             12,6 00:00   O E.Gapšienė
51 Bernardas Jauga 12,6             12,6 00:00   T. R.Šidlauskas
96 Benas Žitkevičius 12,6             12,6 00:00   K J.Petkuvienė
                  0 00:00    
255
JAUNIAI
NR. MERGAITĖS I ETAPAS II etapas II etapo laikas III etapas III etapo laikas VI etapas IV etapo laikas Nueita km laikas Vieta
92 Simona Kavaliauskaitė 12,6 11 02:07 7 01:49 3 00:25 33,6 04:21 I T A.Vitkauskaitė
23 Laima Šležaitė 12,6 6,4 01:30 0   0   19 01:30 II O A.Gapšys
24 Gintarė Gvazdikaitė 12,6 3 00:37         15,6 00:37 III O A.Gapšys
48 Agnė Stuopelytė 12,6             12,6 00:00   T R.Šidlauskas
46 Aurelija Mačiulytė 12,6             12,6 00:00   T R.Šidlauskas
78 Gražina Mickuvienė 12,6             12,6 00:00    
2 Silva Saliamorienė 12,6             12,6 00:00  
25 Asta Abukaitienė 12,6             12,6 00:00  
109 Diana Kazlauskienė 12,6             12,6 00:00  
108 Gražina Plungienė 12,6             12,6 00:00  
52 Aušrinė Navickaitė 0 3 00:29         3 00:29   T R.Šidlauskas
                  0 00:00  
159
NR. BERNIUKAI I ETAPAS II etapas II etapo laikas III etapas III etapo laikas VI etapas IV etapo laikas Nueita km laikas Vieta
93 Lukas Pudžemys 12,6 11 02:07 7 01:46 3 00:25 33,6 04:18 I T G.Plungienė
91 Airidas Šiaulius 12,6 11 02:07 7 01:47 3 00:26 33,6 04:20 II T A.Vitkauskaitė
94 Laurynas Juškevičius 12,6 11 02:07 7 01:48 3 00:26 33,6 04:21 III T A.Vitkauskaitė
20 Andrius Zverka 12,6 7 01:38 3 00:44 0   22,6 02:22   O A.Gapšys
90 Saulius Kelmelis 19,8             19,8 00:00    
49 Rokas Navickas 0 3 00:36 11 01:35     14 02:11   T R.Šidlauskas
53 Rokas Ulys 0 3 00:36 11 01:36     14 02:12   T R.Šidlauskas
47 Marius Orlauskas 12,6             12,6 00:00   T R.Šidlauskas
56 Valentas Janulis 12,6             12,6 00:00   K S.Staškuvienė
58 Osvaldas Gruzdas 12,6             12,6 00:00   K S.Staškuvienė
64 Lukas Jasnauskas 12,6             12,6 00:00   K S.Staškuvienė
7 Linas Saliamoris 12,6             12,6 00:00  
27 Artūras Gapšys 12,6             12,6 00:00  
50 Laurynas Kižas 0             0 00:00   T R.Šidlauskas
                  0 00:00  
                  0 00:00  
247
Iš viso nueita 1247