Patikslinti varžybų rezultatai

2014-2015 MOKSLO METŲ LIETUVOS MOKINIŲ OLIMPINIO FESTIVALIO 
ŠIAULIŲ MIESTO ORIENTAVIMOSI SPORTO VARŽYBŲ 
KOMANDINIAI REZULTATAI
  Merginos      
1 Pauraitė Emilija Didždvario gimnazija 16:11:00  
  Martinkutė Rugilė Didždvario gimnazija 17:10:00  
  Špukaitė Karolina Didždvario gimnazija 16:03:00  
  Sakalauskaitė Milda Didždvario gimnazija 16:13:00 65:37:00
         
2 Petukaitė Agnė J.Janonio gimnazija 17:02:00  
  Veikutytė Gerda J.Janonio gimnazija 17:07:00  
  Gečaitė Kotryna J.Janonio gimnazija 17:56:00  
  Urbaitytė Goda J.Janonio gimnazija 25:23:00 77:28:00
         
3 Gapšytė Ieva Jovaro progimnazija 16:49:00  
  Abukaitytė Rugilė Jovaro progimnazija 19:47:00  
  Jatulytė Austėja Jovaro progimnazija 22:24:00  
  Striunkytė Raminta Jovaro progimnazija 26:29:00 85:29:00
         
4 Varnaitė Gabrielė Salduvės progimnazija 20:42:00  
  Guntytė Rugilė Salduvės progimnazija 21:55:00  
  Arcerytė Viktorija Salduvės progimnazija 22:37:00  
  Širiakovaitė Justina Salduvės progimnazija 27:27:00 92:41:00
         
5 Puklevičiūtė Estera Dainų progimnazija 16:32:00  
  Bungaitė Aistė Dainų progimnazija 17:47:00  
  Vaičiulytė Gustė Dainų progimnazija 27:02:00  
  Zableckaitė Akvilė Dainų progimnazija 37:11:00 98:32:00
         
6 Šiaulytė Kristina Ragainės progimnazija 18:09:00  
  Levickytė Emilija Ragainės progimnazija 20:36:00 38:45:00
       
7 Gvazdikaitė Gintarė Šiaulių universiteto g-ja 18:43:00  
  Šeputytė Miglė Šiaulių universiteto g-ja 20:10:00 38:53:00
         
8 Balčiūnaitė Edita Saulėtekio gimnazija 20:48:00  
  Stuopelytė Agnė Saulėtekio gimnazija 34:02:00 54:50:00
       
9 Kazanavičiūtė Julija Rekyvos progimnazija 18:03:00 18:03:00
10 Šarpilo Miglė "Romuvos" progimnazija 20:17:00 20:17:00
11 Aleknavičiūtė Laura "Juventos" progimnazija 20:51:00 20:51:00
12 Paknytė Gabrielė "Rasos" progimnazija 24:28:00 24:28:00
13 Ilgavičiūtė Gabija Gegužių progimnazija 25:37:00 25:37:00
       
       
  Vaikinai      
1 Ambrazas Ignas J.Janonio g-ja 14:58:00  
  Volbikas Rolandas J.Janonio g-ja 16:40:00  
  Juknevičius Donatas J.Janonio g-ja 16:47:00  
  Vaitkus Tadas J.Janonio g-ja 17:36:00 66:01:00
         
2 Vaitkus Rokas St.Šalkauskio gimnazija 12:40:00  
  Labanovas Ignas St.Šalkauskio gimnazija 17:38:00  
  Valadka Valentas St.Šalkauskio gimnazija 18:31:00  
  Vanagas Simonas St.Šalkauskio gimnazija 20:16:00 69:05:00
         
3 Navickas Naglis Salduvės progimnazija 17:21:00  
  Navickas Nojus Salduvės Progimnazija 19:32:00  
  Jukšta Titas Salduvės progimnazija 20:22:00  
  Arceris Danielius Salduvės Progimnazija 29:46:00 87:01:00
         
4 Lažaunikas Rytis Dainų progimnazija 17:35:00  
  Bunga Einoras Dainų progimnazija 23:30:00  
  Valiulis Dovydas Dainų progimnazija 26:08:00  
  Joniškis Andželas Dainų progimnazija 41:35:00 108:48:00
         
5 Rimantas Ernestas Jovaro progimnazija 21:09:00  
  Jurgaitis Martynas Jovaro progimnazija 23:19:00  
  Latovinas Ugnius Jovaro progimnazija 28:05:00  
  Bikbajevas Armandas Jovaro progimnazija   72:33:00
         
6 Gedvilas Rimvydas "Rasos" progimnazija 22:53:00  
  Monstvilas Gytis "Rasos" progimnazija 25:17:00  
  Kazakovas Kostas "Rasos" progimnazija 25:40:00 73:50:00
         
7 Jaseliūnas Ignas S.Daukanto gimnazija 14:11:00  
  Račys Edvinas S.Daukanto gimnazija 15:28:00 29:39:00
         
8 Tinteris Benas Gegužių progimnazija 22:52:00  
  Pauga Arnas Gegužių progimnazija 36:08:00 59:00:00
         
9 Norvilis Rokas V.Kudirkos progimnazija 16:13:00 16:13:00
10 Jaseliūnas Kajus Medelyno progimnazija 18:51:00 18:51:00
11 Juknevičius Simonas Lieporių gimnazija 19:10:00 19:10:00
12 Raustys Adomas Šiaulių universiteto gimn 33:40:00 33:40:00
13 Bajorinas Ignas "Juventos" progimnazija 40:50:00 40:50:00