Informacija:

      Sprintas.    Startas    12.00-14.00 val. (prie fontano)

                         Amžiaus grupės: Šemos,  meistrai(MV-16 ir vyresni),  viltys(MV-14 ir jaunesni).

                        Trasos:  Šeimos    - 1,2Km.    9KP
                                     Meistrai  - 1,6Km.  14KP
                                     Viltys      - 1,2Km.    9KP
Visi varžybų dalyviai galės pasikelti ugniagesių kėlimo bokšteliu. (Nemokamai)
          Nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimas 15.00val. (prie fontano)

                            Lauksime atvykstant.

  Orientavimosi sporto varžybų "Tilžė 2015"
    Rezultatai      
Šeimos        
Dalyvio Nr Pavardė Vardas Startas Finišas Rezultatas
72 Kamarovai   12:10:53 12:21:26 00:10:33
3 Kamarevcevai   12:13:30 12:25:18 00:11:48
59 Čepuliai   12:37:47 12:52:35 00:14:48
57 Kelmeliai   12:30:49 12:45:41 00:14:52
124 Masiliūnai   12:59:55 13:16:38 00:16:43
122 Čepai   12:12:32 12:25:39 mp
33 Labanauskai   12:17:02 12:32:24 mp
165 Vengriai   12:16:40 12:36:08 mp
28 Lengveniai   13:48:22 13:58:19 mp
         
Vaikinai        
Dalyvio Nr Pavardė Vardas Startas Finišas Rezultatas
23 Grajauskas Lauras 12:55:14 13:06:53 00:11:39
132 Juškevičius Laurynas 13:20:01 13:34:34 00:14:33
70 Saliamoris Linas 13:17:53 13:34:10 00:16:17
151 Saliamoris Džiugas 13:24:54 13:43:50 00:18:56
         
Merginos        
Dalyvio Nr Pavardė Vardas Startas Finišas Rezultatas
83 Babrauskaitė Agnė 13:50:19 14:02:47 00:12:28
176 Balčiūnaitė Edita 12:22:29 12:36:23 00:13:54
6 Bulgaitė Aistė 12:22:22 12:36:21 00:13:59
32 Valiūtė Aurelija 13:37:46 13:56:24 00:18:38
114 Varnaitė Gabrielė 13:24:53 13:43:49 00:18:56
71 Šunauskaitė Kamilė 13:24:55 13:43:51 00:18:56
129 Kačinskaitė Gabija 13:24:54 13:43:54 00:19:00
15 Ulinskaitė Gabija 13:18:12 13:37:33 00:19:21
160 Zajančkauskaitė Beatričė 13:18:10 13:37:32 00:19:22
37 Sutkutė Gerda 13:37:08 13:56:30 00:19:22
171 Šukytė Ema 13:18:11 13:37:35 00:19:24
108 Juškaitė Auksė 13:36:16 13:56:26 00:20:10
67 Plungienė Gražina 12:15:01 12:38:59 00:23:58
93 Mickuvienė Gražina 13:04:58 13:31:13 00:26:15
126 Gapšienė Edita 13:05:02 13:31:18 00:26:16
100 Špukienė Jūratė 12:52:43 13:19:40 00:26:57
149 Jurevičienė Irina 12:52:29 13:19:57 00:27:28
20 Babrauskaitė Agnė 12:29:54 12:44:36 mp
         
Mergaitės        
Dalyvio Nr Pavardė Vardas Startas Finišas Rezultatas
76 Sutkutė Gerda 12:10:49 12:20:43 00:09:54
120 Varnaitė Gabrielė 12:19:43 12:29:38 00:09:55
139 Kačinskaitė Gabija 12:19:37 12:29:41 00:10:04
46 Šunauskaitė Kamilė 12:19:28 12:29:39 00:10:11
27 Juškaitė  Auksė 12:10:22 12:20:41 00:10:19
166 Ramoškaitė Rugilė 12:21:21 12:33:03 00:11:42
106 Ulinskaitė Gabija 12:14:20 12:26:05 00:11:45
54 Zajančiauskaitė Beatričė 12:13:59 12:26:03 00:12:04
62 Šukytė Ema 12:13:43 12:26:04 00:12:21
2 Ramoškaitė Liepa 12:21:31 12:35:08 00:13:37
69 Širiakovaitė Justina 12:15:15 12:33:24 00:18:09
116 Gunkytė Rugilė 12:15:09 12:33:26 00:18:17
44 Daudaravičiūtė Severina 12:23:05 12:43:25 00:20:20
75 Skudraitė Samanta 12:23:00 12:43:41 00:20:41
125 Valiūtė Aurelija 12:00:00 12:20:44 00:20:44
153 Petrošaitė Aurelija 12:18:17 12:43:42 mp
65 Elijošiūtė Emilė 12:18:15 12:43:44 mp
173 Babrauskaitė Agnė 12:10:36 12:19:29 mp
138 Mikšėnaitė Evita 13:00:46 13:22:44 mp
162 Batavičiūtė Akvilė 13:00:53 13:22:45 mp
         
Berniukai        
Dalyvio Nr Pavardė Vardas Startas Finišas Rezultatas
82 Saliamoris Džiugas 12:19:39 12:29:42 00:10:03
51 Šnapštys Linas 12:12:11 12:23:49 00:11:38
156 Simonavičius Aidas 13:09:56 13:28:23 00:18:27
12 Ozolas Armandas 12:12:00 12:32:56 00:20:56
174 Stasiukonis Justas 12:11:41 12:32:52 00:21:11
167 Semaška Donatas 13:33:38 13:47:42 mp
150 Semaška Lukas 13:33:30 13:47:40 mp